Sizce forumu takip eden ünlü varmıdır?

got fanı oldugunu bildigimiz ünlüler var , acaba forumu takip eden katılan vb. ünlü varmı yada varmıdır ? .)

Sibel Alaş’ı merak ediyorum ben muhakak haberdar :slight_smile:

Yoktur.

Pek sanmıyorum…

Aslında basketbol yorumcusu Kaan Kural var keşke üyesi olsa buranın tam kafa adam bu foruma acayip yakışır manyak teoriler üretir :slight_smile:

Takip anlamında değil de,GoT seven ünlüler akılllarına takılan bi şeyi araştırırken mutlaka yararlanmıştır forumdan
belki de düzenli aralıklarla giriyolardır,kim bilir? neden olmasın

ben varım yetmiyomu

Yoktur bence.

Sibel Alaş ın forumu takip etmesini isterdim… yanlışlarını düzeltemsi için diğer kitaplarda :slight_smile:

onun dışında devamlı takipp eden yoktur ama araştırma amaçlı kullanan illaki vardır…

pek sanmıyorum ya düşünün ki aryayı dizide canlandıran kıza röportajda soruyolardı kitapları okudunmu diye hayır önemli yerlerini annem babam bana okudu dıyodu ben daha ne diyim

arama motorunda ilk cıkan forum sayfası burası.sibel alaş takip edermi bilmem ama kesinlikle girip bakmıstır.yada haberdar edilmiştir.

Kampanya başlatak mı? işsiz mode:on :slight_smile:

bence var.

illluuuuumiiinnnnaaatttiiiiiiiiiiiiiiii
asdfasdasdfas :smiley:

@“Young wolf” imzani beğendi.

Girip çıkan, ufak araştırmalar yapan mutlaka vardır.

belki bi ünlü bu konuyu okuyup gülüyodur :smiley:

ben hülya avşarım
hohhhooooo
anan baban aman kaçın kurası…
dıbılety dıbıleeeeyyyyy

Üye olan olmasa da 1-2 kere tıklamış olanlar muhakkak vardır.

geç bile kaldık :slight_smile: forum yöneticileri bir an önce işe el atsın. bir avuç işsiz game of throne sevdalası toplanmıs burda bişeyler yapmaya calısıyo ünlülerden ses yok :smiley:

GoT sevdalısı olan herkes burayı bir şekilde bulur. Muhtemelen fan’ı olan ünlü de vardır. Yani siteyi ziyaret etme olasılıkları çok yüksek. Belki de aramızdan biridir. Hadi buna da teori üretin1!

ben hülya avşarım