Sizce Kim Kazanır?

Bence Mountain hertürlü alır …

Sizce ?

Kahl ne be KHAL olacak o ve Drogo yer bitirir Dağ’ı

Cüsse her şey demek değil, Oberyn’i çoğumuz tanıyoruz ve Khal Drogo diyorum

Drogo,Dağın anasını beller :smiley: Her türlü Drogooo

Sanmıyorum,3.kitapı okusaydınız böyle demezdiniz :slight_smile: Büyük ihtimal okumussunuzdur zaten ama :slight_smile:

1. kitaba dayanarak söylüyorum Drogo diye :slight_smile:

her küçük kare veya bir olay için başlık açmayı mı düşünüyorsunuz?
Street Fighter ile ilgili bir başlık vardı ordan devam edebilirdiniz biraz mantıklı hareket edelim…

Bunu gerçekten merak ediyordum.Aslında resimsiz sorucaktım ama resmini bulmusken koyayım dedim.

Saygılar…

Khal her türlü alır.

Dağ alır gençler :smiley:

Ohh be sonunda aynı fikirde biri çıktı.Dağ ciddi çok güçlü .

dağ affetmez gibi geliyo

güçten değil zırh var adam da öbürü neredeyse üryan gelmiş meydana :smiley:

Khal Drogo bu hızdaki kılıç darbelerinden böyle kurtuluyor dağ elini kaldırana kadar en az 2 kez ona vurur gelen darbeden ustalıkla sıyrılır ee bu Dağınkide zırh sonuçta bir süre sonra parçalanmaya başlar ve Khal,Dağ’ı yok eder hehehe :cool:

khal ilk darbeyi indirir sonra ortadan ikiye ayrılır :smiley:

''Zırh insanı yavaşlatır doğru ama hayatta tutar ‘’ boşuna dememişler …

Yorumları yazanlar 3. kitabı gerçekten okudu mu?

Oberyn Dağ’ı yeniyordu ve hasar almadan yenecek gibi gidiyordu ama adını bağır olayından dolayı kaybetti ki Dağ da bir daha kalkamıyor zaten. Oberyn’in yerinde Drogo olsa Dağ’ın şansı olmazdı diye düşünüyorum.

[quote=“Maxcaiser, post:17, topic:1836”]
Yorumları yazanlar 3. kitabı gerçekten okudu mu?

Oberyn Dağ’ı yeniyordu ve hasar almadan yenecek gibi gidiyordu ama adını bağır olayından dolayı kaybetti ki Dağ da bir daha kalkamıyor zaten. Oberyn’in yerinde Drogo olsa Dağ’ın şansı olmazdı diye düşünüyorum.

[/quote]oberyn mızrak kullanıyordu dağ ona yaklaşamıyordu ondan avantajı vardı ama khalın arkhı dağ kılıcından kısa bence Dağ alır

[quote=“Valyrian_Knight, post:18, topic:1836”]

İlk mantıklı cevaptı, teşekkür ediyorum.

Dağın hem uzun kılıcı hem kalkan ve zırhı var.Eğer Khal Drogo’da Dothraki kültürünü bir kenara bırakır ve zırh giymeyi kabul ederse Drogo alır.Ama şu şartlarda her türlü Dağ alır .