Sizce Petyr ve Cersei

…arasında bir şey olmuş mudur? Bana kalırsa Cersei tüm konsey ile bir şey yaşamıştır gibi geliyor, sonuçta kadının silahı bu.

Yok ya Petyr’ın gözü Cat’tan başkasını görmüyo

Bi de Sansa :wink:

Zaten Petyr için ikisi aynı olduğundan öyle. “Ben yalnızca bir kadını sevdim…”

Yok ya,şaka bi yana Petyr her ne kadar kadın simsarı olsa da aşk adamı bence.O taraklarda bezi yok.
Cersei’nin Pycelle’e bi şey yaşamış olma ihtimali daha fazladır.

Asırı sacma bence :frowning:

Zaten böyle bi şey olsa dizide mutlaka görürdük.
En ufak bi ‘açık’ olayın üstüne nasıl atlıyolar biliyoruz yani.

1-Konunun açılması bence saçma.Her kafandaki soruya bir başlık olmaz bence.

2-Soru Saçma

Cersei’den herşey beklerim ama Baelish ve tüm konsey çok rerörerö…

Çok saçma bence.Cersei çıkarı olmadan yatmaz.

Olmuşsa bile hikayeye ne katar? Bence hiç. Öte yandan olabilirliğine bakarsak. Baelish’in tek saplantısı belki de tek zekasını kullanmadan hareket edeceği şey Catelyn’e olan aşkıydı. Cersei ise her ne kadar zevklerine düşkünlüğü ile bilinse bile Baelish ile aynı yatağa girmez, bunun kendisi adına birçok soruna yol açabileceğini ve bir tuzağa düşebileceğini bilecek kadar zeki bir karakter.

tüm konsey!? yok artık…sende ipin ucunu biraz kaçırmışsın arkadaşım :slight_smile:

petyr kraliçeyle yatacak kadar aptal biri değil. bu yüzden hiç sanmıyorum.

Memelilerin %90’ının aksine Petyr tam monogamiktir. Her ne kadar kendisini sevmesem de bu duruşuyla benim saygımı kazanmış bir karakterdir. Olmaz o iş.

Kastedilen konsey Robert’ın konseyi ise zaten baştan fail :smiley: Renly gay Stannis yatağa savaşa gider gibi giriyor :))))

Karakazanlar’ı yatağına alan biri. Standartları bu kadar yükselmedi bence. :smiley: Aurane Su’ya baya bi yazıyordu ama o da yüz vermedi. :smiley: