Sizden bahsedildi / Alıntı yapıldı bildirileri

Merhaba , bir önerim var forumda bize cevap verildiğinde , alıntı yapıldığında bir bildirim gelse nasıl olur ?
Örneğin : Bir konuda xxx şahsı bizden alıntı yaptı biz foruma girdiğimizde 1 Kuzgun geldi yazsa yukarıda ona tıklayınca xxx Şahsı sizden şu konuda alıntı yaptı yazsa o yazıya tıklayınca bizden alıntı yapılan mesaja ulaşsak güzel olurdu bence.

Diğer sizden bahsedildi konusunda ise örneğin xxx şahsı benden bahsetmek istediginde @Saw yazsa bunu yazınca bana yine 1 Kuzgun geldi şeklinde bildirim gelse ve ona tıkladıgımda xxx Şahsı sizden bahsetti yazsa yine o yazıya tıklayınca bizden bahsedilen mesaja erişsek güzel olurdu.

Üye oldugum bir forum sitesinde bu özellikler var ve herkes çok memnun.

/ O üye olduğun siteye git o zaman demeyin lütfen , rica ediyorum. :redface:

@Saw kanka güzel fikir uygulamak için yöneticilerle iletişime geçmek gerek :smiley:

Hatrick forumlarında da buna benzer bir sistem vardı.

Bir zahmet bakarlar heralde buraya , daha önemli işleri yoksa :redface:

Böyle bi’ şey olursa mesaj sayısından geçilmez ortalık çok karışıklık olur.

Mesaj sayısı derken ?

Her cevap da bir özel mesaj gelse altından kalkamazsın.Ben daha önce tecrübe ettim 1 gün bakmayınca dağ gibi yığılıyor.

O zaman açıp kapanabilir bir özellik olsun sana özel mesaj atılınca eposta gelip gelmemesini belirleyebiliyorsun mesela bunuda öyle isteyen kullanır.

Öyle olursa daha kullanışlı olabilir.

Kolay bir iş değil ama kullanışlı olur bence. Bir yığın kod v.s yazmak gerekir muhtemelen ama değer.

değip değmediğini görmek zor olacak yönetim için zor bir iş

İlk olarak tüm yöneticilerin bu işi gönüllü olarak yaptığını düşünürsek evet daha önemli işlerimiz de var.

Önerini ben de düşünüyordum zaten birkaç haftadır. Özel mesaj olarak bildirme değil de, üst menüde alıntı bildirimi olarak yapmayı düşünüyorum. Eğer deneyip bir sıkıntı yaratmayacağını düşünürsek forumda da bunu yapabiliriz.

Önerin için teşekkür ederim.

gayet güzel bir fikir,destekliyorum,forumda böyle bir şey olsa güzel olurdu…

Saw senden güzel fikirler geldiğini görmek güzel :slight_smile:

Hangi kötü fikrimi gördün Stannis :wink: