Skins

İlk jenerasyondan sonra bıraktım. Yenileri sevmedim çünkü. İlk iki sezon harikaydı.

Dizi çok iyi gitti bana göre. Şuan 5. sezondayım. 7. sezon şahane olacak, orası kesin.

Bu hep öyle olur ama izledikçe hala aynı skins olduğunu anlıyorsun. aslında her sezon farklı bir genel konu üzerinde duruluyor. Bırakmamanı tavsiye ederim.

Denedim ya izlemeyi, sarmayınca bıraktım. Effy’den falan soğumaya başlamıştım dedim aman bu kadar kafi, tadında bırakalım. :slight_smile:

O zaman seni 5 ve 6. sezona alalım. şahsen benim sevdiğim jenarasyon onlar. :slight_smile:

5 ve 6’yı zamanım olunca izlerim fakat hala tereddütle yaklaşıyorum.

Ben skinsin 3 ve 4.sezonunu bitirdiğimde diziyi bırakmıştım. yeter artık hep değişiyorlar dedim :D… aradan 4-5 ay geçti tekrar başladım ve bu zamana kadar izlemediğime pişman oldum.

5 ve 6. sezonlarda o 3 ve 4.sezonlarda ki aşırı depresif ve paranormallikten çıkıyorlar.

O zaman bakarım o sezonlara :slight_smile:

Skinsin 7. sezon başlangıcı açıklandı. Bildiğiniz gibi bu sezon 3 bölümden oluşacak ve bölümlerin ismi pure fire rise.
pure, cassie’ye; fire, effy’e; rise ise cook’a odaklanacak.

Bugün yanınlanan habere göre
)Her bölüm 2 parça olarak yayınlanabilir.)

Pure: Bölüm 1 yayın tarihi 1 Temmuz.

Gelsin artık şu 1 Temmuz yahu! Temennim sadece 3 karakteri görmemek… Yani 3 karakter odaklı olmanın yanında jenerasyonlara göre az da olsa diğer oyuncuları da görürüz umarım. Örneğin Effy’nin ev arkadaşlarının Naomi ve Emily olması gibi. En merak ettiklerim ise: Sid, Anwar, Tony, Pandora, JJ, Katie, Freddie, Alex, Mini ve Alo

Çok sevdiğim dizidir. Tüm jenerasyonları severim. Hepsi ayrı güzel bence, hepsinin yeri ayrı. Dizideki dram olsun, arkadaşlıklar olsun, aşklar olsun, ölümler olsun her yönü ile güzel. Özellikle çalan müzikler… Her sezonda jenerik hızlanıyor. Çok bağlandım bitirdim biraz önce diziyi. Bi boşluk var içimde. 7. Sezonda keşke hepsini görebilsek, tüm oyuncuları. Neyse Effy ve Cassie de iyidir.

[quote=“Lord_of_Light, post:31, topic:1085”]
Çok sevdiğim dizidir. Tüm jenerasyonları severim. Hepsi ayrı güzel bence, hepsinin yeri ayrı. Dizideki dram olsun, arkadaşlıklar olsun, aşklar olsun, ölümler olsun her yönü ile güzel. Özellikle çalan müzikler… Her sezonda jenerik hızlanıyor. Çok bağlandım bitirdim biraz önce diziyi. Bi boşluk var içimde. 7. Sezonda keşke hepsini görebilsek, tüm oyuncuları.[/quote]

Aynen.

Ayrıca,

Bu fotoğrafı daha yeni gördüm. 7. sezonda da oynayacak olan Naomi (Lily Loveless) ve Emily (Kathryn Prescott) ilk fotoğrafı.

Son olarak ana karakterler ile birlikte,

[quote=“Olenna, post:32, topic:1085”]

Naomiiiiii. Ben seni sarı seviyodum ya :frowning:
Neyse emily <3

Myspace’in düzenlediği Webchat, Soru-Cevap programında Lily Loveless, Kathryn & Megan Prescott, Merveille Lukeba arasında oldukça keyifli bir sohbet. Her ne kadar çat pat İngilizcem ile yarım yamalak anlamış olsam da :smiley: bana tebessüm ettirmeye yetti de arttı bile.

Size de tavsiyedir.

Çoğu kişi ,dizimagtaki yorumlara bakarak söylüyorum, yeni sezonu pek sevmemiş. Ama ben şahsen çok sevdim. Effy nin bölümü çok iyiydi ve yine baya üzdü beni. Fire Part:2 fenaydı.

Naominin kanser olması… Bildiğiniz en çok koyan ölüm oldu. Naomi ölmeyi hak etmiyordu. Çok üzüldüm ya la :frowning: hatta bi resim var :frowning:

Neyse bir sonraki bölüm Cassienin merakla bekliyoruz ajsjajdj

izlemeye başladım ama 1. bölümde kendimde bilmediğim bi sebepten ötürü vazgeçtim sıktı birazcık sanki ben fantastik şeyler seyredebiliyorum bi tek :smiley:

Pure ilk bölüm harikaydı. Sonunda 1. jenerasyondan birilerini görebildik ama sanırım sadece Cassie olacak :frowning: Ayrıca umarım Rise bölümünde JJ’i görebiliriz. En azından biri daha çok iyi olurdu :confused:

Güzeldi

İlk 4 sezon benim için gerçekten paha biçilmezdi fakat 5. Ve 6. Sezonu izleyemedim çok kötüydü bana göre 7. Sezondan devam ediyorum şuan alışık olduğumuz Skinse göre biraz farklı gidiyolar ama eskileri görmek hoş oldu keşke tony yi ve chelleyi falanda görebilsek :slight_smile:

Bende aynısını yaptım. Daha ilk bölümden 3. jenerasyonun ilk ikisine benzemediği belliydi. Bence Sid’i görmeliyiz :confused: