Son mesajlar bölümü

Son mesajlar bölümü geri gelsin bence.Valla forumdan sogudum.Benle aynı fikirde olan kimse var mi ?

"Forumda ciddi anlamda sistemsel hatalara yol açtığı için forumun üst kısmında bulunan son mesajlar ve istatistikler kısmını kaldırdık. Son mesajlar kısmının yol açtığı sorunlardan birisi de forumdan toplamda 4.000 kadar mesaj silinmesi oldu. Bu mesajların yedekleri elimizde var fakat forumu 3 gün geri tarihe yedeklemek istemediğimiz için bu şekilde bırakıyoruz. İsteyenler önemli konu veya mesajları için özel mesaj atıp yedekleri isteyebilirler.

Tüm sayfada anlık olarak güncellenen “son mesajlar” kısmı çok fazla ziyaretçinin aynı anda sunucuya sorgu göndermesinden dolayı sunucuyu çok fazla yoruyor bu da mesajların silinmesi gibi sorunlara yol açabiliyor. Ziyaretçi sayısı artan her forumda yaşanan bir problemi biz de şu sıralar yaşıyoruz. Son mesajlar olayına daha stabil bir çözüm bulana dek forum bu şekilde devam edecek. Forumun üst kısmında bulunan “Yeni Mesajlar” ve “Bugünkü Mesajlar” linklerine tıklayarak aynı işlevi yerine getirebileceğinizi hatırlatayım."

Yetkililer halletmeye çalışıyordur.Üstteki yazıda da dendiği gibi Yeni mesajlar da o işlevi görüyor.3 gün geriye gitmek yerine bir düğmeye basmak daha iyi.

İyide bu hatayı düzeltemez misiniz ?

Bu sorunlar ile ilgilenen adminimizin bağlantı(internet) sorunu ve arkaplanda bizim görmediğimiz ama onun ilgilenmesi gereken oldukça fazla konu olduğu için aceleci davranmamak gerek.Gerekli düzenlemeler yapılıp işler yola konulduğunda belki bir sürpriz ile karşılaşırsınız. :wink:

HEP VAAT HEP VAAT??!??

Hic çözüm yok?!!??

Son mesajlar bölümü geri gelene kadar;
Kömür istiyorum.

ama bende soğudum valla x(

Yorumumda vaat ile ilgili ne birşey var ne de vaat verecek pozisyonda değilim.Ben sadece eklentilerde oluşan sorunların neden geç çözüme kavuştuğunu bilgilendirmek adına yorumda bulunuyorum.

Bu tarz yönetime karşı provoke tavırlarını bırakman dileğiyle. :wink:

eğer düzelmezse yeni üye sayısı azalır muhtemelen birçok aktif üye de foruma veda eder.bende gidiciyim vallahi…

Ben gittim sayılır.He sanki çokta umrunuzdaydım :smiley:

olur mu öyle şey?her üye önemlidir,her üye foruma ayrı bir renk katar.

Sürpriz ile karsilasabilecegimizi söylemişsin demek ko birşeyler biliyorsun, bu da bi vaat sonuçta :wink:

Deme oyle deme :’(

oradan verilmiş bir söz var mı ? ‘‘belki’’…
vaat ile öngörüyü karıştırmamak lazım.

Bence geri gelmeli.

adminler buradan size sesleniyorum :DGQHDGP son mesajlar kısmı geri gelsin hııı.Sahip çıkalım foruma hıı.

Ya zaten kac kez aciklama yaptilar niye konu aciyon ki abi :confused:

son mesajlar kısmı olmadıgı için göremedim açıklamaları :expressionless:

Az değilsiniz varya :smiley:

Yeni mesajlar butonu zaten son mesajlar butonu niyetine kullanılamıyor mu?
Ben yeni mesajlar butonu ile çok daha rahat geziyorum forumlarda. şu ana kadar da hiç son mesajlar butonuna ihtiyaç duymadım o_O

olmasa olur yani, acelesi yok bence.

hahah tam gırgır dönüyor ya yumurta tavuk gibi :smiley:

ben foruma gelen ilklerden biri olarak forumun ilk gününden beri son mesajlar sistemi vardı. evet eksikliğini bende hissediyorum :(…
ama şöyle bi bakarsak forumu kısıtladığını da düşünüyorum. yani sadece oradaki 10 mesaj ile sınırlı oluyordu forum.

tabi temennim geri gelmesi yönünde :slight_smile:

Gördün mü bilmiyorum ama son mesajlar kısmı buton değil pencere şeklindeydi. Daha kullanışlıydı bence. Bu şekilde başlıklar altındaki konuşmalar, tartışmalar vs. yavaşladı. Birçok başlığa mesaj bırakıldığında bazıları görülmüyor olabilir.