Son mesajlar bölümü

bu kısma kesinle katılıyorum. eğer son mesajlar aparatı gelecekse 15-20 konu arasında göstermeli minimum.

her ne kadar canlılığı sağlasa da zenginliği düşürüyor bence.

ha tabi faydaları da çok. aynı anda bir çok konuyu yorum gelir gelmez ana sayfadan takip edebiliyorsun mesela.

Gördüğüm kadarıyla forumdaki bir çok üye şikayetçi bu durumdan, son mesajlar çok önemliydi ama o düzelmezse en azından bildirimler düzelsin. yazdığımız mesaja cevapları görebilelim. Ha ikisi de düzelse tadından yinmez

Yetkililerden anlayış bekliyoruz. Saygılar :smiley:

aynen ben üye olduğumda bildirimler yoktu ama geri gelmeli…

hatta ben böyle birşey tavsiye edicektim baktımki varmış ama kaldırılmış :slight_smile:

Aynen :frowning:

Son mesajlar gelecek arkadaşlar. Biraz sabırlı olun. Son mesajlar kısmı gelene kadar aynı işlevi gören “Yeni mesajlar” ve “Bugünkü mesajlar” linklerini kullanabilirsiniz.

Aynı işlevi görmüyor ve bazen sorun çıkartıyor. Okumadığım mesajlar sayfa yenilendiğinde gözükmüyor -_-

Ohh rahatladım …

Atalari: Gri Krallar

Hayattaki bilinen akrabalari: Alannys Greyjoy , Euron Greyjoy , Aeron Greyjoy

Ölü akrabalari Rodrick Greyjoy , Maron Greyjoy

Yeminli Haneleri : Harlaw Hanesi

Lakaplari Lord Reaper of Pyke, Lord of the Iron Islands, King of the Iron Islands

Suana kadar game of thrones dizisinde görülmeyen karakterdir.Balon Greyjoy’un kardesi Theon Greyjon’un amcasidir.

Abileri Euron ve Aeron Greyjoy’dur.

Victarion Greyjoy Demir donanmanin sahibidir.Ayni zamanda Demir Zafewrinde kaptanidir