Sophie Turner, Nylon Magazin Röportajı

Her yerde büyü ve yavru ejderhalar bulunmasına rağmen, çok satan kitaplar arasında, George R.R Martin tarafından yaratılan Buz ve Ateşin Şarkısı’ndan Taht Oyunları’nın dünyasında pek mutlu ögeler yok -ensest ilişki, kafa kesme, rekabet ve şeytanlık oldukça bol - ve çoğu zaman, zavallı Sansa Stark(Sophie Turner); fırtınanın tam merkezindeymiş gibi görünüyor.

Setteki ilk günüm çok çarpıcıydı. Korkutucu bir gündü. Oyunculuk benim küçüklükten beri istediğim bir şeydi ve sonunda setteydim, Sean Bean gibi mükemmel oyuncularla çevrilmiştim. Bu zordu ama aynı zamanda bu güne kadar yaptığım en eğlenceli işti.

Sansa’nın başına güzel şeyler gelmesini isterdim.Hayatta çöküşler yaşayabilirsiniz ve Sansa gerçekten çok çöküş yaşadı. İdeal senaryom Sansa’nın harika bir adamla evlenmesi, bebeklerinin olması, mutlu bir hayat sürmeleri ve sonsuza kadar mutlu olmaları. Game of Thrones dünyasında,bu pek mümkün gibi gözükmüyor.[Gülüyor.]

Sansa ve ben, ikimiz de yalan söyleme konusunda oldukça iyiyiz. Her daim, ağabeylerimle aramdaki davranışlarımı idare edebilirim. Pratiğim buradan geliyor.

Bugün bir hayran yanıma geldi ve “Sen Game of Thrones’tan mısın?” diye sordu. Onun “Bir fotoğraf çektirebilir miyiz?” falan demesini bekliyordum sanırım ama o, beni ve arkadaşımı alışveriş yapmaya davet etti. Kız kardeşine doğum günü hediyesi seçmesine yardım ettik.

Ortalama bir Shakira taklidi yapabilirim. Bu bir parti hilesi. Bir süre sonra sıkıcı olma eğilimi gösteriyor, çünkü bunu sık sık yapıyorum.

Dergiden diğer fotoğraflar;

Sansa’nın başına güzel şeylerin gelmesini bizde isterdik. mesela o, Lancel veya Loras ile evlenmek isterdi =)

kendi aptal… tutturdu kraliçe olacam kendimi Joffrey’e… töbe töbe fena sinir oluyorum bu kıza

Lancel iyi olurdu cidden ama Loras, Sansa ile pek ilgilenmezdi :slight_smile:

Loras kızları sevmiyor :smiley:

İlk başlarda Arya ile tartışıyor diye gıcık olsam da özünde iyi kız :smiley:
Bu arada haber için teşekkürler :slight_smile:

Yüzünde bir şey var, ya kaş, ya burun, ya başka bir şey… Ne var bilmiyorum ama güzel olmasını engelliyor bu kızın.

bende suratında birşeyler olduğunu düşünüyor beğenmiyordum (o da bana bayılıyordu… bkz. Sami) sonra ne zaman ki saçları açıldı falan 2. sezonda farklı göründü o zaman işler değişti benim için =)

Göz çevresi çok kemikli, çenesi küçük. Garip duruyor, evet. Yakın çekimlerde çok belli oluyor özellikle bu ama uzak çekimlerde gayet hoş. Büyümüş, serpilmiş bu arada. Yeni sezonda kendisi nasıl görünecek merak ediyorum…

Sonunda bi aciklama yapildi. Saol valla. Bende ayni sekilde bi gariplik fark ediyodum qma hic incelemedim oyle.

“İdeal senaryom Sansa’nın harika bir adamla evlenmesi, bebeklerinin olması, mutlu bir hayat sürmeleri ve sonsuza kadar mutlu olmaları”

Ahah ideale bak gerçektede Sansa gibiymiş.

bence kızın yüzü güzel, hiç çirkin bir görüntüsü olduğunu düşünmüyorum ve hayran olayı ilginçmiş:)

oyşş titredim.