Sophie Turner

oyuncular

Bence en güçlü halkası.

Kendimizi onun yerine koyamıyoruz nedense?

bence de arya’ya birlikte ailenin en güçlü halkası yaşadıkları şeyler hiç kolay değil.

bence iyi direniyor arada cakma kırala lafta sokuyor daha ne olsun. kız kılıç çekim de savaşsın mı ille :slight_smile:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/232/grnt4240420122232.gif/][/URL]

ahh güzel kızım kaderin kötü makuz tahlihli minik güvercinim benim :confused:

Kesinlikle. Bende senin gibi düşünmüştüm. Kardeşime de gösterdim o da senin gibi cevap verdi :biggrin:

şu ana dek ölmüş olabilseydi, , kral katili belki de hiç salınmayacaktı

ya bu avrupadakiler havasından mıdır suyundan mıdır hep büyük gösteriyolar nedense :smiley:

bence normal olan onlar.Biz küçük gösteriyoruz :smiley:

Aslında evet biraz küçük gösteriyor olabiliriz ama bu kız da çok büyük gösteriyor.

Bu benden iki yaş küçük mü :open_mouth:
O değil de kız Sansa olunca çirkinleşiyor,normal hali daha güzel. Nasıl iş bu? :smiley:

Arada boş boş bakınca Allahıma gebertesim geliyor. Nefret edilesi bir karakter şu Sansa Sophie’nin oyunculukta tamamlıyor…

Bakışları bazen ciddi boş oluyor ya :smiley: bir de ikinci sezon boyunca aynı surat ifadesi vardı suratında.

Ama joffjoffla nişan atıldığında o ağlamaklı gülüş süperdi.

O model zaten koca krallıkta bi Cerseiye yakışıyor :smiley:
Sansanın iki gram peruğu var onuda tepesinde toplayınca olmuyor tabi :stuck_out_tongue:

Muhteşem kıvırıyor ya bana karakteri sevdirdi. O kıyafetler içide,o ağır yürüyüşüyle nasıl güzel allahım. Kadın muhteşem oyuncu.

Sansanın saçı kışyarı moduna dönmeli :smiley:

sansayı malesef sevmiyorum,hep aptalca davranışlar sergiliyor…en başta nymeria joffreyi saldırmıştı…sansaya sordu kral robert ben görmedim demişti pısırık şey…ardından babasıyla arasında geçen diyalogda …jofreyle evlenecem ona sarı saçlı çocuklar verecem felan diyodu…en sonunda da tazı onu götürecekti fakat saftrik sansa yine gitmedi. şu kızı bir anlamadım gitti, ya bence o bir stark degil savaş sırasında ned başkasından çocuk yapınca sanırım catelyn de boş durmadı…

Arya ise tam bir stark…keşke erkek olsaydı…

Bence harika bir oyuncu olabileceğini çoktan kanıtlamış birisidir.

Arya dağda bayırda geziyor olabilir Sansa ise sarayda esir olsa bile Arya’nın şansı hep yaver gitti Jagen H’ghar olsun Yoren,Gendry,Edric bunlar hep Arya’ya yardım eden kişiler Sansa’nın ise yardım isteyebileceği kimsesi yok.

Arya Bravosa gidiyor

Bu kıza bayılıyorum!Tarzına,konuşmasına,güzelliğine…Çok samimi ve sevimli geliyor bana.Maisie ile olan arkadaşlıkları da kayda değer açıkçası. :redface:

-Sansa’nın oynaması gereken bir tür rolü varmış gibi görünse de,arada sırada bir parça isyankarlık gösteriyor.Onun bir ölme arzusu mu var?

Sophie: Bu tartışılabilir! [Gülüyor.] Hayır,sanırım bu babasını öldüren insanlar tarafından tutsak alınan 13 yaşındaki bir kız olduğu için-içinde bulunduğu korkunç bir durum.Prense ve çevresindeki insanlara aptalı oynamak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.Ama bazı sahnelerde içindekileri muhtemelen başlardaki gibi saklayamadığını görüyoruz.Çünkü artık buna gerçekten katlanamıyor.

“Bu kız 16(ya da 17) yaşındaysa ben neyim?” diye uzun süre sordurtmuştur kendime.
İkinci sezonda daha bir serpildi, her açıdan güzelleşti.