Sophie Turner

oyuncular

Hastası olduğm kız.Emilia Clarke kadar olmasa da bunda da var bir şeyler :slight_smile:

Emilia eskidi zaten. Pabucu dama atildi. İlk sezonda populardi o.

En akıllı Stark.Hayatta nasıl kalınacağını biliyor. :smiley:

Sophie,Emilia’nın fotoğraf çekime katıldığı dergilerin sayısının yarısı kadar dergi çekimine katılsaydı bugün Emilia’dan daha popüler olabilirdi eminim. :tongue:

Emilia nin kaslari bi garip -_-

Salak yaparakmı kalcak hayatta asalak yaşıcama ölürüm :slight_smile:

Bkz. Ned Stark halkın dilinde hain olarak anılıyor.Kellesi kale duvarlarını süslüyor :smiley:

1.kitaptaki hic bir olayi neden kimse spoiler dan saymiyor? Onun nesi eksik?

Kuzeyde kahraman olarak anılıyo o yeter sen git robertle dalga geç domuza öldü :slight_smile: jofuda gördük kral oldu bi yerleri kalktı sonuç :slight_smile:

Sansa tazıyla kaçsaydı keşke 1. sezonda her şey çok güzel olurdu
şarkılardaki kadar iyi olmaz belki ama sonradan olacak şeyler için en iyisi sandor bence grrm ikisiyle ilgili birşeyler düşünüyor gibi geliyor ama hadi hayırlısı :slight_smile:

Ya aklıma bir şey geldi. Sophie turner, sophie döndürücü mü demek oluyor -_-

Oohh yapma bunu, en azindan burda :smiley:

sophieciğim çok güsel çıkmışsın cnm

Aaa bir şey fark ettim. Ilk 3 sayfada sürekli ve sonrasında aralıklı bir şekilde hep sansa dan bahsedilmiş :confused:

ve ben trollüm öyle mi ?

bizim siniftaki ireme benziyor oda kizil sacli ben onlara irlandali diyorum seviyoruz kizillari

Bence bu kız güzel değil ama fotoda da fena çıkmamış yani :slight_smile:

Sansa gicik olunmasinin nedeni kitaba gore degil oynaya gore degerlendirme yapiliyor olmasi bence.
Bu kiz daha 13 yasinda.diziyi izlerken insanda 25 yasindaymis algisi birakiyor.
Simdiye kadar winterfell disinda kaleden disari adim atmamis ailesinden ayrilmamis.ailesinden ayrilip yurtta kalan okumak yada calismak icin bilmedigi baska bir yere giden sayfada insanlar varsa ,insanda yarattigi bosluk hissini gayet iyi bilir.birazda aptallasir insan.
TAVUK kesilirken bile bakamayan kendinden.gecen arkadaslar,13 yasindaki kizin BABASİNİN KAFASİNİ gozunun onunde.kesiyolar.sonra joffun yaptiklari da ortada.
Ve bu kizin kral sehrinde kimsesi kalmiyor.hepsi gizunun onunde olduuluyor.cercei;varys serceparmak,ustat pycele gibi tabiri cahise ARTİK KASARLANMİS her turlu seytanligi yapabilen insanlarin arasinda.birde ustune diger aile fertleriyke ilgili kuzeyden gelen bilgiler…
Kisacasi SİZ ONUN YERİNDE OLSAYDİNİZ NE YAPARSİNİZ DİYE SORARLAR ADAMA.

Sophie turnera gelince bence asiri derecede guzel ve birkac yil sonra hatlari oturunca dahada guzel olacak.turkiyede 96 dogumlu onlardan gectim 89 lu kendini maks 1.60 boyuyla adriana lima sanan havasindan.gecilmeyen basta torolaslar olamk uzere turkiyenin bircok dag ve tepeleeini yaratmis kizlari gordukce yabancilara olan sevgi ve saygim bir kat daha artiyor.kisaca kiz cok guzel.
Bu kizi begenmeyen insanlarin hemen hemen hepside kiz. neden acaba;)

Birde bknz diger Sophie turner. cok fena:)))

@“The Young Wolf” Abartma be kardeşim ne 25’i. Uzun boylu olabilir ama gerçek yaşı neyse onu gösteriyor. Hadi çok çok 1-2 yaş oynasın :smiley:

Parti öncesi çekinilmiş bir fotoğraf gibi. Kafası ayık gözüküyor :smiley:

Kitapla oynayan arasindaki ucurumu gostermek icin mubalaga yapayim dedim biraz:D