Sophie Turner

oyuncular

yaa tamam da Sansa’ya uyuz olanların tamamı Cersei’ye gideceklerini ve önlemek için birşeyler yapmasını istemesinden dolayı sinir oluyor. yani ilk kitaptan gelen bir nefret. GRRM ilk kitapta bu karakterden nefret ettiriyor, iki-üçte acımamızı sağlamaya çalışıyor, dördüncü ve sonraki kitaplarda da akıllanmalarını okuyacağız muhtemelen. yani dizideki oyuncuyla alakası yok bence.

Ben tam anlatamadim. Kitabi okurken kafamizda olusturgumuz pov diziyle birlikte sabit bir karaktere burunduruyoruz modelimiz o oluyor.ornegin ben richard madden disinda robb stark dusunemiyorum.filmi.cekilse baska biri oynasa yadirgarim.sansanin kitapta yaptigi hatadantan dolayi o povu canlandirandan nefret etmekle birlikte, oynayandan dolayida povdan nefret eden var. Yani biraz daha 13 yasindaki kiza uygun biri secilse hani ortaokulu bitirnmis liseye yeni gemis standart ozelliklere sahip biri yukarida yazdigin sinir oluyorlar kismini biraz daha makul seviyelere indirir,pov u yargisiz infaz yapmaz , ya bu kiz gercekten kucuk ve donulmez bir hata yapti der bunuda benim.gibi yukarida yazdigim nedenlere baglayabilir.bu kiz remen hatasiz kul olmaz , hayat acilala tecrube edilir kurdugun hayallerkdemek icin olusturulmus.aci ve tecrube kisminida bir sekilde yazarin vermedisi lazim

Kız güzel falan değil, bence.

Sunu bn yazsam imza toplayip banlatmaya calisirlar

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

İnsanın bi kere adı çıkmaya görsün :slight_smile:

çevrendeki kız profilini çok merak ettim :smiley:

Kıza övgüler düzmek için girdim sayfaya,ama yorumları okuyunca birden bütün şevkim kaçtı… :S

Valla bakış açılarımız cidden çok farklı demek ki :confused:

ŞU KIZDAKİ MASUMİYET,SAFLIK,TATLILIK BAŞKA KİMDE VAR? SÖYLEYİN BANA!

Kız güzel beyler.
İnkar etmeyin. Çarpılırsınız. :angel:

Kız at gibi beyler, bence :slight_smile: Çevremde güzel kızlar olduğu kadar çirkin olanlar da var ama at cinsinden fazlaca yok :slight_smile:

Doğru tespit.

Denerdim ama guzel olana cirkin diyemem :smiley:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

bazen güzel bazen çirkin oluyor

Sadece yaşından fazla büyük gösteriyor onun dışında beğeniyorum, güzel kız.

Alın bunu burdan:D

makyaj yapmadığı sürece güzel bir kız olduğunu düşünüyorum ama tabi dünya güzeli de değil. bir de arkadaşlar, bence bu kız tam yaşında gösteriyor. 17 yani

Ben makyaja komple karşıyım zaten. Ama bu kızde evet hiç iyi durmuyor; Rus kadınları gibi gözüküyor :slight_smile:

makyaj yapmayı bilen bazı kişilerde iyi durabilir ama bu kız kesinlikle onlardan biri değil. makyaj kusuru örtmek için yapılır. bu kızda kusur yok. sadece yapmış olmak için yapıyor

Överken keşke başka bir resmini kullansaydın. Söylediğin tariften çok uzak bir izlenim bırakıyor o resim. :smiley:

Sansa Stark güzel, Sophie Turner ondan da güzel.

ne biliyim, çok tatlı çıkmıştı orda :smiley:

Bu kız sevilmez mi yaa ? şu masumiyete bak