Sophie Turner

oyuncular

Kraliçe olacak biri varsa o da bu kızdır danny bunun yanında gs li defans oyuncusu danny gibi kalıyor kanımca

Bu kız sübyancı radarı yemin ediyorum xD

güzel kız flan ama aşırı derecede itici… youtube’dan bi kaç röportajını izleyeyim dedim; yemin ediyorum yarısında kapattım… Türk olsaydı kesin “kezban” yaftasını yerdi… + sıkı bir Justin Bieber hayranıymış… bu da benim gözümde “güzelliğin beş pare etmez” durumuna sokuyor kendisini…

Justin hayranıysa bütün duygularım değişir şimdi bak. :frowning:

Yengeniz olur konuyu terkedin.

Justin Bieber hayranı olduğunu öğrendiğimden beri sevmiyom bu kızı.

vallahi bu kıza bir şey denmez denemez akla bir şey gelmiyor itici mi diyeyim masum mu diyeyim bilmiyorum.

Sansa’yı sevdiğimden çok sevmem. Düşünün artık. :stuck_out_tongue:

:smiley:

bir oyuncu hem gerçek hayatta hem de dizide aynı derecede salaklıkta olabiliyor bir kızın oynadığı diziye bak birde verdiği pozlara justin biber’e bugün GoT var beni izle diye tweet atmasına ne demeli sevemedim gitti şu kızı

çok güzel aynıı zamandan ses tonu çok itici.ama derler ya hani su gibi diye aynen öyle biri.dizideki haliyle pek beğenemiyorum belki karakteri yüzündendir ama sansa akıllandıkça sophie daha çok sevilecektir.

Bence güzel kız boyu suratı falan ama justin bieber fanımış.george martin e sesleniyorum güzel bir son yaz kızımıza küçük kuşların sonu benzerinden =)

justın ın fanı olması önemli değil ( yalan )
ama severim sophie yi iyi kızdır o beni tanımasada

haha sophie ve maise de o ergen hallerinden role nasıl giriş yapıyorlar helal olsun yani .

Justin hayranı filan ama idare eder. :biggrin: Tarak bulmuşuz saçsızını mı ariycaz bi de? :biggrin:
Rolünü de iyi yapıyor. Geleceği parlak yani

kesin öyle zaten büyüyünce (daha ne kadar büyüyecek) anlar hatasını=)

Melenk.

Mestakbel karımdır.Kötü söz söyleyen düşmanımdır

Özlettin yine kendini bi tanem <3-4-5

hastayım o kıza <33