Sophie Turner

oyuncular

İTİCİ!!!11!!!1!..

Sansa rolü için güzel ancak oyunculuğu bariz yetersiz.

an itibarı ile aşık olduğum… zamanında itici ve ya aptal ergen demişim, hepsini geri alıyorum… dilediği kadar Justin Bieber da dinleyebilir… şu görüşüyle kendisine resmen bağladı beni!:

Hop hop yavaş ol.sansaya olan askimi herkes biliyor aramiza girme

Herkez bilebilir de herkes bilmiyor ama :wink:

Bi sey mi dedin :)::):slight_smile:

Aaa estağfr’hllor abi

Hastayım şu kıza <3 :smiley:

Kendisi acik ara serideki en iyi oyunculardan biri hem de bu genc yasina ragmen sansa gibi surekli rol yapmasi gereken bir kizi mukemmel canladiriyor. kingslanding sahnelerinde joffrey e your grace derken bile gozlerindeki nefreti farkedebiliyoruz. Baska bir oyuncunun sansa yi bu kadar iyi canlandirabilecegini sanmiyorum. İlerideki bolumlerde nasil olucak cok merak ediyorum. Ayni zamanda dizideki en guzel kadin… İleride basarili olucaktir

Sent from my iPhone using Tapatalk

En azından saçları adam akıllı boyamış kitaptaki gibi KIZIL

Sansa’yı sevmeyin de Sophie’ye laf yok haaa bide Alayne’e

Bu insansa ben warg’ım.

geleceği parlak iyi bir oyuncu olabilir yada manken ikiside çıkar bundan ama atkuyruğu yapmasın

Güzelden anlamıyorsun.

gelecekte iyi bir oyuncu olacak gibime geliyor yetenek var

Ben seviyorum bunun fiziğini. Manken olmasın zaten oyunculukta daha iyi para var. Evlenirsek ilerde zengin hatunla evlenmiş olurum asdguhusafhjsgd

Dizideki haliyle gerçek hali arasında dağlar var. Sophie Turner kızıl ateşli bir taşbebek.Sinemada farklı bir rolde görmek isteriz.

kızıl ateşli bir taşbebek

Canlandırdığı karakter olan Sansa Stark gibi güzel ve aptal birisi. Bir röpartajı youtube’da denk geldi ve izleme gibi bir gaflete düştüm. Güzel kız ama konuşma şekli, hareketleri falan fazla ergensi geldi, itici buldum.

zaten ergen kardeş normal değil mi

1996lı yani 18 yaşında ingilizcede sayılar nasıl?

eleven
twelve
thirteen
fourteen
fiveteen
sixteen
seventeen
eighteen
nineteen
twenty

gördüğün gibi 13 den 19a kadar olanların sonunda ‘teen’ var yani teenage aralığı 13-19 arası e kız da 18 olduğu için bir teenage oluyor…

Ben de 18 yaşındayım ama bu derece ergenleştiğimi hatırlamıyorum. Ayrıca 18 yaşında ergenlik diye bir şey mi kalıyor? İnsanın bir süre sonra olgunlaşmaya başlaması lazım, kaldı ki kız benden büyük gösteriyor.