Sophie Turner

oyuncular

Sophie Jean Grey Performansiyla Kötü giden filmi Ayağa Kaldirdi Resmen.Jean Greyi oynayamaz diyen arkadaş iyi izlesin Filmi :slight_smile:

Lord Kumandan Tarafından Kuzgun ile gönderildi

Sesi öyle itici sinir bozucu ki sahnelerini izlemek işkence.

Maşşallah her geçen yıl daha da güzelleşen oyuncu🔥
Hele ki son sezon baya bi güzelleşmişti.

Dizideki en underrated oyunculardan biri. Sansa’yı anlıyor bu nedenle de severek bu rolü oynadığı belli. Diğer film ve projelerinde de başarılı. Önü açık olsun.

burada ayrılıyoruz ben tam tersi sansa karakterini istediğimiz gibi veremediğini düşünüyorum

Sophie Sansa karakterinin sadece güzellik kısmını verebiliyor bence

Haha… olsun :slight_smile: Ama acaba dizi bize her zaman bizim bildiğimiz Sansa’yı vermediği için olabilir mi? Çünkü birçok karakteri yazarken bazen saçmalıyorlar?

hem ondan hemde oyuncuların kapasitesinden diyorum ben (kapasitesiz demiyorum sansa için yeterli değildi kapasitesi ) Jon da aynı şekilde çok bozdu mesela o da aynı
cersei gayet iyi, jaime yine tecrübe ile kitaba yakın birşey geldi, Davos uçtu resmen ama işte belki yaşlarından belkide tecrübesizliklerinden böyle oldu

Lannister ailesinin üyeleri zaten oyunculuk olarak mükemmel ablam
Tecrübesizlik konusunda katılıyorum sonuçta genç olanların ilk iyi projeleri

Tamam anladım, herkese göre değişiyor işte :slight_smile: Cersei, Jaime, Joffrey, Tywin, Robb ve Theon çok iyi oyuncular. Jon…fena değil işte…

theon da iyi değil ama Joffrey muhteşemdi

Ablam kurban olayım sana yapma ya , Theon mükemmeldi bence adeta tüm o işkenceler gerçekte ona yapılmış gibi oynuyordu çok iyiydi bence

kötülere göre iyiydi ama ben oyunculuk babında çok sevmedim

Bence güzeldi ablam :blush:

Gerçek hayatta takıldığı insanlara bakacak olursak epey sığ boş bir zamane genci olduğunu görüyoruz.