Sorularım var

teşekkür ediyorum , iyi forumlar

Olacak , olacak. Olmaz mı , ama ilerki sezonlarda daha çok olacak. Dizi ilk başlarda karışık gelir haneler , çokça kişiler. Ama izledikçe yavaş yavaş oturtuyorsun hepsini sonra bir bakmışsın bir günde 1 sezon bitirmişsin.

1-İlerde göreceksin ama fazla detaylı değil ve fazla değil.Bütçe yüzünden.
2-2.sezon biraz daha ağırlık stark ve targaryen olacak.Starklar intikam peşinde olacak.Niye diye sorma diziyi izle.
3-Dizi eskiyi anlatmadıgında blogdan eski tarihi öğrenebilir ve kendini aydınlatabilirsin.

1-İlk sezonun sonlarına doğru ufak tefek savaşlar var.2.Sezonun 9.ve 10. bölümünde var savaş.

2-Ha?

3-Entrikalarla dolu,müthiş bir dizi,seri.Mutlaka oku/izle derim.

Türkçe fan forum sitesindeki bu kadar yoğunluk sorulan soruya hemen yanıt verilmesi falan-filan dizi güzel demek anlamına gelebilir ?? 3.bölüme başlamalıyım.

Yav birde bu targaryen hanesinin kralı beyaz saçlı genç arkadaş , prensesde sarışın güzel yüzlü ablamız mı koca haneyi bunlar mı yönetiyor . .

Onlar son Targaryen.

Bundan sonrası spoilere girer bak gelir gelmez yeme.

Valla ben diziye başlamadan bir spoiler yedim,4. kitabın ortasına kadar her şeyi anlatan bir spoilermiş,hayattan soğudum lan.

O hane yıkıldı.Geçmişi oku diyorum bu yüzden forumda.

Kısaca anlatayım.Targaryenler westerosa geldiler.3 ejderhaları vardı.Her yeri fethettiler.Tüm krallıkları birleştirdiler.Sonra ejderhalar ölünce bu uçan bukelemun kılıklı herifler çöktü iyice.Sonra Robert Baratheon’un nişanlısını kaçırdı targaryen prensi.Robert ise geyik boynuzunu aldı bunlara monte etti krallıgı ele geçirdi ned stark ile birlikte.Sonra tek bu 2 kardeş kaldı.Sadık şovalyeler bunları kurtardı.

Aha,yedin spoileri,geçmiş olsun. D:

hahahahahah 2 gündür koparıyorsunuz hadi bakalım

Gelir gelmez bu denli spoiler yiyen tek üye benim sanıyordum bende. Neyse , bağımlılık yapmasında :frowning:

Hadi bakalım .