Söylenti: 8. Sezon ile ilgili önemli tarihler


#1

Game of Thrones 8.sezon tanıtım dönemi ile ilgili birkaç önemli tarih (söylenti tabi şimdilik) :

Şunu da ekleyeyim :

Şöyle diyor…
Sophie’nin Kit ve Maisie’nin kılıçlarını aldıklarını ama kendisinin istediği heykeli alamadığını söylediğini hatırlayın. Muhtemelen “Etched in Stone” (Taşa Kazınmış) tanıtımında görülecek olandan (heykel) bahsediyordu


8.Sezon Fragmanı - Official Tease : Crypts of Winterfell
8.Sezon tanıtımları / haberleri
#2

limonlu kek ölüyor demek ha Allah rahmet eylesin


#3

sansa ölmez. bu heykeller hazırlanan tanıtımlar içinmiş. 7. sezonda parçalanan kurt, ejderha, aslan vb heykeller gibi saçma sapan bir tanıtım yayınlayacaklar yüksek ihtimal.


#4

Yazılan şeyin tamamını okusaymışım keşke demiş zaten


#5

Eveeeet millet, eger söylentiler dogruysa, bugün (11 ocak) “Etched in Stone” (“Taşa Kazınmış”) promosu gelecek. Tabi saat farkindan dolayi muhtemelen biz 12 ocak’in ilk saatlerinde oluruz.
Merak ve heyecanla bekliyorum :grin:


#6

Ya acıkcası doğru olmamasını istiyorum cünkü ilk fragmana daha çok var avengers end game fragmanı 4 ay önceden yayınlanıyor hbo böyle yapınca üzüyor acıkcası


#7

Garip ama ben fragman, tanıtım neyin yayınlanınca hafiften hüzünleniyorum.

Sanırım zaman zaman bir şeye ulaşmaktan çok o şeye ulaşmaya çalışmak, o süreç falan da ayrı bir keyif veriyor daha çok. Şimdi dizi de bitince bitmiş olacak pek çok şey. Gerçi kitaplar var ama finalden sonra eski heyecanım ne kadar kalır onu bilmiyorum sonu belli zaten :smiley:


#8

Söyle bir varsayimsal tanitim takvimi de varmis, yeni denk geldim :

Belirtildigi gibi, bunu 6. ve 7.sezonun tanitim takvimini temel alarak ve 8.sezon prömiyer tarihinin 28 nisan oldugunu varsayarak hazirlamislar.
Hatta söyle bir sey de var :Neyse, her halükarda bu gece (yani 14 ocak’da) yeni sezonun baslangiç tarihini açiklayacaklar.
Bize biraz olsun aciyorlarsa bunu bir promo ile birlikte açiklarlar, birazdan fazla aciyorlar ise, bir fragmanla :grin:
Beklemek isteyen olursa… True Detective’in yeni sezonunun ilk bölümünü yayinlamadan önce yapacaklarmis açiklamayi ve True Detective New York saatine göre aksam 21’de basliyor. Türkiye saatiyle bu, saat sabah 5 oluyor (14 ocak). Dolayisiyla açiklama saat 4-5 arasi gelir. Hadi bakalim! :smile:


#9

SuperBowl’dan da bir cacık çıkmadığından Redditte Heykelli Teaser’ın True Dedective daha çok izlensin diye ilk bölüm öncesi gösterileceğini söyleyen kullanıcıyı şöyle bir taradım ve Fragmanın Şubat sonu (muhtemelen TD’nin final bölümünden önce 24 şubat) yayınlanacağını yazmış.

Yani önümüzdeki günlerde uzun fragman beklemiyorum.

:o:Evet aynı hesap HBO’nun planları değiştirdiğini yazmış. Eğer TD ‘den önce yayımlama gibi bir olay olsaydı bunun reklamını yapmaları gerekirdi TD finali izlensin diye, ama görünüşe göre böyle bir adım atmadılar. Oscar da sinema üzerinde bir tören olduğundan oradan da bir şey çıkacağını düşünmüyorum.


#11

Yani sabah uyandığım zaman fragman beklememek mi gerekiyor? Mart ortası o zaman?

Pislükkkk DD ve HBO! diyeceğim yayımlanmazsa fragman.


#12

Umarım gelirde bir güzel şaşırırız. Ama gelmezse Mart ortası mantıklı. Şimdilik ne zaman geleceği ile ilgili bir sızıntı yok. HBO hepsini tıkamış gibi duruyor. Bu sene gerçekten sıkılar


#13

Yani fragman Mart ayında gelecek demek ha…