Spartacus

valla bu sezonun en güzel bölümüydü eski sezonların tadında olmuş,özellikle kandırma olayına bayıldım Crassus u çok fena oyuna getirdiler.Kore i kabul etmesi normal kadın aşık olunmayacak gibi değil,duru güzellik saf bakışlar yeter gerçi o içinden bir şeytan fırladı bir anda ama bunu da yaşadıklarına bağlayalım :slight_smile:

Gerçekten diyorum neredeyse ağlıyordum.
For Crixus
For Sura
For Varro and Mira
For Oenomaus
For Sanus
Donar!
For Duro

Liamın oyunculuğuna laf edenler utanın.

valla utanmam,Liam ın en başarılı olduğu sahne bile Andy nin sıradan sahnesinin yanında sönük kalır adam da karizma yok yapacak bir şey yok :frowning:

O sahne ya çok duygusal değildi ya da ben çok taş yürekliyim…
@ThadCastle.

Naevia, gerçekten öl artık .s
Unutmadım yaptıklarını. Acındıramazsın kendini bana :<
Kuzey unutmaz…

bu kadar ısrar ettiğimiz için mi senaristler sürekli öldürmüyor acaba? kadının yer aldığı sahneleri ileri sarmaktan diziyi sürekli yarım yarım izlemek zorunda kalıyorum :frowning: neyse ki artık ölüyor buna eminiz :slight_smile:

Spartacus eli kılıç tutan herkes diyince Agron’un ifadesini bi kez daha izleyin. En etkileyici sahnelerden biriydi…

Şöyle söyliyim.

Andynin kasları tipi vücudu dövüşü falan deyim ile öküz.Yani Andynin tipi gladyatör tipiydi.Andyi bir komutan olarak düşün ? Olmuyor,gözüne uymaz.
Liam ise daha çok komutan tipli ki yeri geldiğinde çokda güzel dövüş sahnesi çıkartıyor son bölümde gördük.
Ben ne Andy>Liam Liam>Andy diyorum ikiside birbirinden iyi.

Gannicus’un kahkahası <3 ben

gerilere gidip mesajlara baktım bulamadım,umarım tekrar yapmıyorumdur.

premiere den görüntüler

Tiberiuss…

kerata seni çok tatlı ya

bazılarını tanıyamadım,bazıları da keşke dizideki haline dönseymiş dedim( Agron mesela o nasıl inek yalamış misali bir saçtır)
Kore cidden gözlerimi kamaştırdı her haliyle güzellik abidesi,Mira yı görmeyi özlemişim.crixus karizma çıkmış keza tiberius şoparıda öyle

Kore Onomeaus’un ölen karısına benziyor sanki

dizide benziyor fakat, yukarıdaki video da hiç benzemiyor o dediğin kadında orda.

O sahne çok güzeldi. O kadar güzeldi ki her isimde tüm o geçen bölümler ve olaylar geldi gözümün önüne, ve sonra farkettim ki o kalabalıkla beraber ben de Crixus! diye bağırmaya başlamışım, oysa sevmem de pek o Galya’lıyı…

Aynen abi.
Premiere videosu icin Saxa sen nesin oyle ya afeett.
Herkes cok cool valla izlerken güldüm :smiley:
Batiatus,özledim seni !

bugun spartacusun 1. sezonuna baktımda, premiere videosunu izleyince üzüldüm.liamın oyunculuguna birsey dememekle birlikte benim için gercek spartacus andy whitfield’dı. oynamasaydı ama keske onların arasında o da olsaydı.

Katılmıyorum. Öncelikle Liam’a laf etmiyorum ama…

Andy’i sonuçta 1.sezonda komutan olarakta gördük. Senin bahsettiğin gibi(artık ‘‘öküz’’ vücudu ile komutanlıkta ne diye sırıtacaksa) bir durum oluşmadı. Ayrıca Liam’ı komutan olarak kaç defa gördük? İki konuşma yapıyordu(ki ses tonuna hiç alışamadım ben) sonra dövüşte. Yani yine dövüş kabiliyeti-gladyatörlük gerekiyordu. Andy’nin dövüş sahnelerinin yanında da çok yapmacık kalıyor.(bir de yavaşlatma sahnesi olunca daha beter)

Zaten bu değişiklikte ekrana Gannicus’un daha çok ön plana çıkarılması olarak yansıdı. Andy yaşıyor olsaydı, Spartacus bu kadar arkaplanda tutulmazdı diye düşünüyorum.

Sanırım ‘‘Liam’a laf etmiyorum adı altında laf etmiş oldum’’, bunlar benim görüşüm. Yine de Liam’ın oyunculuğuna laf edemem, sonuçta Andy gibi bir adamın gölgesinde kaldığı için bize, bana kötü gelmiş olabilir.

Yenilmez Galyalı, bizim için her zaman '‘Yenilmezsin!’'
Hep sevmişimdir bu adamı, Crixus reyizi! :smiley:

kesinlikle katılıyorum.asıl odun gibi duran liam.andy nin bakısları yeter.crixusla konusurken o olsaydı oyunculugu görürdünüz.hele dizinin son bölümünde…

liam da bu işte.

Andy’nin oyunculugu Liam’dan kotuydu diyeni Jupiter carpar. Adamin bakislarinda bile bir hüzün vardi. Diziyi hic izlememis biri bile karakterin cok sey cektigini tahmin edebilirdi.
Liam da kotu degil tabi ki. Ozellikle 3. Sezon cok gelistirdii kendini fakat bir Andy degil.

Vay be yarın bu saatlerde son bölümünü izlemiş oluruz muhtemelen. Bi efsane daha geldi geçti.
Bakalım nasıl bir sürprizle bitirecekler…