Spartaküs sonmu buluyor!

#1

Starz’dan beklenmedik karar! Spartacus sona mı eriyor? Yeni sezonun ismi belli oldu!

Evet arkadaşlar 5 bölüm halinde olması planlanan güzel dizi 3 bölümde bitirme kararı aldı…Şahsen spartakus hayranı olan biri olarak üzüldüm.İşte haber[/b]

Son olarak önümüzdeki sezonun teaser videosunu izlediğimiz Starz’ın sevilen dizisi Spartacus cephesinden önemli son dakika gelişmeleriyle karşınızdayız!

EW’nin haberine göre 2013 senesinin Ocak ayı içerisinde yeni sezon prömiyerini yapacak olan dizinin üçüncü sezonunun aynı zamanda son sezon olacağı duyuruldu. Kısacası, Spartacus’u önümüzdeki sene final sezonu ile son kez izleyeceğiz.

Diziyle ilgili bir diğer önemli gelişme ise yeni sezonun ismi hakkında. Bilindiği üzere geçmiş dönemlerinde Blood and Sand, Gods of the Arena, Vengeance gibi isimlerle Starz ekranlarına gelen dizinin final sezonunun ismi ‘Spartacus: War of the Damned’ olarak belirlendi. Dizinin ilk sezonu Blood and Sand, onun prequel serisi Gods of the Arena, ikinci sezon ise Vengeance ismiyle lanse edilmişti

Kaynak:dizimizi

#2

Evet ilk 3 favori dizimin içinde game of thrones den sonra 2.sıradaydı…Gerçi yeni spartkus andy in yerini tutmamıstı…Gannicus favorimdi.

#3

5ken niye 3 oluyor ve niye final?

#4

Aldığım bilgiler bukadarla sınırlı malesef nedenini bilmiyorum

#5

3 bölüm nedir arkadaş. Yapmasınlar daha iyi bitsin böyle…

#6

STARZIN genel mantalitesi böyle dizilerin sonunu getiremiyorlar.eyvallah güzel dizi yapıyorsunuz da sonuna kadar gidin be kardeşim izleniyor işte.CAMELOT diye bir dizileri vardı ondan da çok ümitliydim sezon finali o zaman SPARTACUS ten çok daha fazla izlenmişti ama 2. sezonu yapmadan bitirme kararı aldılar insan kursağında bıraktılar.

artı 3 bölüm değil 3. sezonda bitirme kararı almışlar yane yine 10 bölüö civarında izlicez.