SPOILER Ak yürüyenler neden Sam'e saldırmadı?

Evet bunu hala merak ediyorum forumdada baktım ama cevabını bulamadım bilen bi arkadaş aydınlatabilirse çok mutlu olucam şimdiden teşekkürler.

Kitapda aslında böyle bir sahne yok(yani Sam akgezenler ile öyle tek başına kalmıyor).Akgezenler direk olarak nöbetcilerin İlk İnsan Yumruğunda ki kampına saldırıyorlar.

Aynen. Diziye sezon sonunda heyecan katsın diye yapmışlar herhalde. Birşeyler çıkar artık altından. 3.Sezonu bekliyeceğiz galiba.

Bu soruyu ben de merak ediyorum kitaba göre gideceklerse Sam nasıl kurtulacak ya da ölecek mi? Ölürse ileride ne gibi değişikler olur?

Peki dizi olarak bakarsak saldırmamalarının özel bir sebebi olabilirmi?

Çünkü aslında öyle bi olay yok.

Obsidyeni kullanırsa olabilir diyorum :slight_smile:

Ölmez,çünkü 4.kitapda var.Üstelik bazı olaylarda önemli rol oynuyor.

Hem sezon finali heyecan getirmek için hemde savaş sahnesi maliyetinden kurtulmak için böyle bir uyarlama yapmışlardır. :smiley:

Doğru bu bir neden fakat ben o an saldırmamalarının nedenini soruyorum :slight_smile:

Bu arada öyle birşey yok diyip kestirip atmak biraz basit kalıyor bence çünki kitapda(dizide) olan her olay sonunda bir yerden gelip suratımıza çarpıyor.

Orada saldırmadı değil bence sadece gösterilmedi.Ya bir şeyler olup kaçacak oradan ya da ölecek :slight_smile:

Ben o kısmı sahiden unutmuşum haklısın neyse beklicez biraz ne kalmış şurda nisana :stuck_out_tongue:

ciddi ciddi bari fısıltılar ormanındaki savaşı yapsalarmış karasu yetmez bize! :d

Öleceğini sanmam çünkü surdaki önemli karakterlerden. Bence kaçar ordan. Kitaptan sapmasalar iyiymiş.

Kitapta böyle bir sahne hatırlamıyorum. Dizinin 3.sezonunda da bu soruya nasıl bir cevap getireceklerini de merak ediyorum açıkçası.

o atın üstündeki Sam’in akrabalarından olmasın sakın? :smiley: Senaristler sezon finaline damga vurmak için böyle bir sahne yapmış,hem dizi başlarken Ned’in öldürdüğü gece nöbetçisine de dokunmamıştı ak gezen!

Akgezenler başka bir ırk! Ne akrabasından bahsediyorsunuz? Onun sebebini forumda tartışmıştık ve ‘’ biz geliyoruz ‘’ demek istediklerini kararlaştırdık :smiley:

akraba olabileceklerini şaka amaçlı dedim

Bu sadece sana ithafen değil,forumun geneline.Mevcut karakterlerin akgezen olabileceği teorileri var. :slight_smile:

Sam’in amcaoğlu kıh kıh kıh

EVERYBODY LOVES SAMWELL!

Daha önemli işleri olduğundan Sam gibi biriyle uğraşmak istememiştir (en öndeki abi için konuştum.)
Arkadan gelenler neler yapacak bilmiyorum ama bence onu orada unutup gidecekler.
Daha sonra onu kurtarmaya gelecekler (kitapta olduğu gibi bir olay olacak ve bir tane ak yürüyen öldürecek)

BENCE!