(Spoiler) Bir sorum olacak?

Bilindiğim üzere Robb katledildi,Bran ve Rickson Kaleyi terkettiler.
Sör Rodrik ve Ü.Luwin öldü . ee kim geçti Kışyarının başına ?

Kışyarı’nı Boltonlar ele geçiriyor ( Ayrıca Tüm Kuzeyin Lordu oluyorlar.)

keşke spoiler butonu kullansaydın :\

Hiçbir Stark kalmıyor mu ?

Yaşayan Starklar var ama Kışyarında değil hiç biri. Bran Sur’un ötesine Rickon Skagos’a gidiyor.

biri başlıga spoiler içerir yazsın

Tam ben diyecektim spoiler içerir yazılırsa sevinirim.

kaçıncı spoiler bugun bu ya :confused: bence böyle sorulara evet yada hayırlı cevap verilirse iyice ileri gidilmesin

Kızıl düğünde Robb öldürülünce Stark erkeği kalmıyor.(İnsanlar Rickon ve Bran’ın öldüğünü sanıyor.)Kızıl düğünde Lannisterlere yardım ettiği için Boltonlara veriliyor.

Öncelikle sorunu spoiler içine al bunu bilmeyen okuyucuların keyfini kaçırmalayım :smile:

bayağı yazdım oku tüm sorularına cevap blursun

Robb’u boltonlar freyler ortaklaşa katlettiler. Tabi Lord Tywin verdi emri ama cinayeti bunlar yaptı. Boltonları, eskiden starklara ait olan kuzey valisi görevine getirdiler. Fakat Bolton Stannis’i hesaba katmadı.Stannisde kuzeye gelmişti. Şimdi kuzey 2 ye bölündü yarısı Stannis’in tarafında yarısı Boltonları. STannis’i starkçılar destekliyor. Boltonların tarafındakilrin sadakati kesin değil, hatta bazıları tehdit ile o tarafta tutturuluyor. Yani bran yada rickon veya herhangi bir stark ortaya çıkınca boltonlaı bırakabilirler.
STannis kazanırsa Rickon Lord Stark olacak ve kışyarına oturacak. Kuzey tekrar starkların olacak. boltonlar kazanırsa starkları kimse kurtaramaz belki bran hariç. En son STannis Winterfell’i kuşatıyordu. ve bir mektupta stannis’in öldüğü söyleniyordu fakat safvaşın sonucu belli değil. 6. kitapta öğrenecez. ve bence Stannis yaşıyor mektup yalan bence. f

Başka sorun olursa özelden bana yada diğerlerine sorabilirsin

Kalıyor Arya,Sansa.Rickon.Bran.Jon bide Benjen kayıp Kuzeyide Boltonlar yönetiyo

şiddetle katılıyorum daha 3. kitaba geçmemiş biri olarak şu forumda istemeden aldıgım spoliler in haddi hesabı yok :\

Aynen 5. kitapta ne oldunu bile biliyom :slight_smile:

Peki Grejyorlar nereye saldırıyor lordları taze ve savunmasız derken nereyi kasdetti Kışyarı mı ?

Kuzey

evet. Kışyarı theon aldı fakat bu bir zafr değil. Kışyarındak i bütün askerler başka yerdeydi. kalede hizmeyçiler ve çocuklar vardı Kafana takılan başka sorular varsa bana özelden ulaş.

Theona noldunuda anlat :)) Kuzeye girmenin cezası

[spoiler]İşte theon kuzeye girdi. Sonrada kuzey theona girdi

En son bu haldeydi. sağdaki kuzye girmeden önce. soldaki ise kuzye giirp ramsaya yakalandıktan sora
http://www.google.com.tr/imgres?um=1&hl=tr&client=firefox-a&hs=STl&rls=org.mozilla:tr:official&biw=1024&bih=605&tbm=isch&tbnid=nqMki0nytbxHZM:&imgrefurl=http://www.tumblr.com/tagged/ramsay-bolton%3Fbefore%3D1336355577&docid=Zx3A_YzkDbsnvM&imgurl=http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3m66hx66o1qku3n2o1_1280.jpg&w=807&h=458&ei=TsFMUITSCc7Lswbr74HYCw&zoom=1&iact=rc&dur=233&sig=112249787342052757224&page=4&tbnh=140&tbnw=243&start=61&ndsp=21&ved=1t:429,r:15,s:61,i:312&tx=71&ty=67[/spoiler]

Theon Kuzey’e girdi sonrada Kuzey Theon’a girdi ha :smiley:

:slight_smile: Kuzeye girmesi kolay ama çıkması kolay değil :slight_smile: Theona Bo desen altına eder :slight_smile:

Jon a bolton pici tehtit mektubu gonderiyor .jon kizip kara kaledekileri üzerine surmek istiyor .karakardesler mormont a yaptigi gibi onada ihanet ediyorlar birkac kesik aciyorlar

Ramsay dişlerini kiriyor sonra el derisini yuzuyor iskence ediyor