(Spoiler) Bir sorum olacak?

Benim aklıma bişey takıldı şimdi stannis Kışyarını kuşattı asker sayılarına baktığımızda stannis çok kötü durumda ve savaşın akıbetini bilmiyoruz sizce stannis’e savaş sırasında yardım gelebilirmi . Örneğin Karasu Savaşında Tyrell’ların yardıma gelmesi gibi olamazmı mesela Howland Reed olamazmı çünkü GRMM bu karakteri hiç kullanmadı halbuki çok önemli karakter Jon’un babasını bilen birisi sonuçta veya bir başka kaleden birisi yardıma gelemez mi bu konuda ihtimal varmı ?

Reed gelse de pek birşey değişmez.Dağ klanları ve birkaç haneyle Stannis’in ordusu zaten güçleniyor.

Ama savaşta Stannis’e katılan bir hane Stannis’in ordusunu içten dağıtıyor.Yani Boltonlara yardım ediyor.

Karstarklar mı ?

Onları deşifre ettiler zaten. Sorun çıkacağını sanmıyorum o konuda :slight_smile:

stannis’in işi zor bence karşısında ki kuvvet kendisinden daha iyi ama stannis az sayıda asker ile Fırtına burnunu savunmuş adam Kışyarını da alır :slight_smile:

Kış geldi yalnız, ama genel kanının aksine kış gelince Starklara güç falan gelmiyor xd
En çok Kuzey çekiyor kıştan :’((

çekmedikleri kalmadı ama kitabın sonlarına doğru bran, arya ve rickon sayesinde bişey olabilir :smiley:

Edric Fırtına amcasına yardıma gelmek isteyebilir.Gelmeyecekse bence ileride Golden Company tarzı bir paralı asker grubu kurabilir.Eğer Davos Skagos’ta Rickon’ı bulabilir ve Beyaz Liman’a getirmeyi başarabilirse Beyaz Liman etarfındaki 10.000 askere yakın güç Stannis’e destek verebilir.Fakat ben kalenin kış mevsiminde kuşatmayla düşeceğini sanmıyorum.En mantıklı yol Roose Bolton’a süikast gibi görünüyor.Stannis Demir Banka’la anlaşma yaptı malum Demir Banka Stannis adına Yüzsüz Adam tutarsa benim için hiç şaşırtıcı olmaz :smiley: