[Spoiler] Ejderhanın üçüncü başı

Varys ? Neden olmasın başka kimse gelmiyor aklıma. Yoksa neden bu kadar uğraşsın Dany ve Aegon için. Zaten hep beklenmeyen kişiler olur. Bence Varys Targaryen. Her ne kadar çirkin ve pisliğin teki olsa da.

O kadar da da çirkin değil ya, biraz zayıflasa iyi olur ama

Bırak :smiley: nasıl çirkin değil !

Ejderhalardan birisi ölecek birisi gebe kalıp yumurtlicak beence !
O yüzden birisi Azor Ahai’nin diğeri Dany’nin xd

Azor Ahai Jon. Ama bu Ejderha olacağı anlamına gelmez. Dostum konu ejderha yumurtaları değil. Konu Targaryen. :smiley:

Kesin değil.

Öyle düşünmüyorum. Neyse 5. kitabı çevircem zaten yakında, o zaman ipucu çıkar mutlaka

Ejderhanın başları Tyrion Dany ve Tyriondur bana göre serinin sonunda dediydi dersiniz

Ama 4. kitapta Jaime’nin halası diyor ki Tywin’in oğlu Tyrion sen değil gibi bir şey . Bence bu ipucu sayılabilir. Dilşad dediydi dersin.

Ben joanna + aerys = tyrion taraftarıyım birçok kanıtı da var zaten konusu var ayrıca tyrionun tywinin özelliklerini taşıması doğal çünkü joanna ve tywin kuzenlerdi.

İnanmaam ! Hem çok bekleniyor

dany+aegon+? bana göre.tyrion ya da jon olabilir ama çok alakasız bir karakter de çıkabilir.

Bence de jon ve ya tyrion ama alakasız birisi de çıkmasın ya sırf ters köşe yapmak için :frowning:

Ben de onu düşünüyorum ters köşe Varys . Hem çok saçma olur yoksa çabaları :smiley: Tyrion’a Casterly Rock’ı versinler. Jon Azor zaten (bence)

cersei ya da jaime çıkıyormuş bir de (o_0)

Oha :smiley: ikizler onlar o kadar da değil. onlar olursa dört başlı ejderha olur

o.O beynim error verdi biraz önce ama jaime olsun ya viserionla çok yakışırlar :smiley:

tyrion’un aerys’ın çocuğu olduğu düşünülüyor hep ama jaime&cersei de targaryen olabilir.ama ne yalan söyleyeyim cersei’yi bir ejderhayla düşünemiyorum :smiley:

o.O beynim error verdi biraz önce ama jaime olsun ya viserionla çok yakışırlar :smiley:
[/quote]

Jaime olamaz. İkizi var. O kadar da ters köşe yapmaz George amca :d O kadar da değil !

Ya olsun Jaime ve ya Cersei olacaksa ters köşe yapsın :smiley: