Spoiler içerir - bran hakkında?

bloodraven brana uçabileceksin demişti, ancak nasıl yapacagını soylemedi bende bunu merak ediyroum olasıklık nedir bran bu uçma işini nasıl yapacak ?

Ejderlerden birini kontrol edebilir …

Uçmanın bence mecazi bir anlamı var.

jojen kanatlı kurdun zincirlerini çözdüğünü goruyrodu , sureklı bır karga olayı var devam eden,branın rüyalarında hep uçmak var , bır kuzgunun yada karganın zihnine girip onu kontrol etmeyi kastetmıyordur sanırım acaba bran eğitimi bitince bır kuzgun ile yazı fiziksel olarak kendi bünyesine katıp birleştirrmi :)))

Kanatlı bir hayvanı kontrol edeceği anlamına geliyor uçması. :slight_smile:
Başlığı Bran Hakkında diye değiştirirsen daha iyi olur.Böyle bir başlık konuya girmeden bile spoiler yenecek boyutta.

Bizim yavrucak Bran;

Yarı fiziksel birleşmenin olacağını düşünmüyorum yani ya Bran’sindir ya da bir hayvansındır ikisi birden olamazsın bence.

Ama kuzgun konusunda zaten önümüzde 6.kitaptan Theon bölümü mevcut orada sanki Bran kuzgunların içerisinde ve sanki onların ağzından “Theon” diye seslenmekte. Kuzgunların bi kaç kelime de olsa konuşabildiklerini biliyoruz hatta Jon’un Jeor Mormont’tan kalan kuzgunu daha da fazla konuşabiliyor. Yani Bran kuzgunlar sayesinde uçup hatta konuşabilir istediğiyle

Bir diğer düşüncem de ejderha başlarının Jon, Dany ve Bran olacağı yani Bran’in ejderhalardan birini kontrol edebileceği yönünde.

bende bu şekilde düşünüyordum önce bir kuzgun , karga yada başka bir kuş kontrol edecek diye, ancak zaten varg eğitimini tamamladıktan sonra bunları çok rahat bir şekilde yapabilecek iken neden bloodraven uçacaksın diye özellikle söylesin ki kısmı kafama takıldı, o yuzden acaba fiziksel bir değişime gidebilirmi diye düşündüm…

ayrıca ejderhanın birini bran tarafından kontrol edeceği kısmına bende inanıyorum

birde bu bloodraven kaç yasında ya ?

jon’a ejderha verceklerini sanmıyorum.en fazla bir stark çocuğu alır.bak aklıma geldi şimdi tyrion da alabilir bitane :slight_smile: tyrion bana kalırsa ya bi ejderha alacak ya da ejderhaların sonu onun elinden olacak :slight_smile:

Yalnız onu özellikle söylemiyor Bran’e. Bran ona yeniden yürüyebilecek miyim diye soruyor bunun karşılığında hayır ama ondan daha güzeli var artık uçacaksın şeklinde yarı teselli yarı şevklendirici bi laf söylüyor o kadar yani.

Bloodraven’ın Brynden Rivers olduğu kabul edilirse Brynden Rivers Aegon’un Fethi’nden sonra 175 yılında doğduğundan ötürü şu an itibariyle 126 yaşındadır.

Bloodraven’ın Brynden Rivers olduğu kabul edilirse Brynden Rivers Aegon’un Fethi’nden sonra 175 yılında doğduğundan ötürü şu an itibariyle 126 yaşındadır.
[/quote]

alah uzun ömürler muhtereme

[quote=“imp, post:8, topic:2128”]jon’a ejderha verceklerini sanmıyorum.en fazla bir stark çocuğu alır.bak aklıma geldi şimdi tyrion da alabilir bitane :slight_smile: tyrion bana kalırsa ya bi ejderha alacak ya da ejderhaların sonu onun elinden olacak :slight_smile:
[/quote]

Jon Rhaegar’ın oğluysa isterse vermesinler Jon’un birinden izin almak zorunda olduğunu hatırlamıyorum. :slight_smile:

Tyrion daha ata binemiyor yapma etme. En son köpeğe mi domuza mı ne iyi biniyordu gerçi gelişme var. :slight_smile:

[/quote]

Fazla uzun sürmeyecek gibi de neyse. :slight_smile:

Jon’nun tahta oturmuş resimleri var…
HadiCersei Dany Ned falan neysede Jonolması biraz ip ucuveriyor sanki…

tyrion’a deme öyle ama .ne kötülüğünü gördün :frowning:

hem bloodraven’ın vakti niye azmış ki :smiley: söyle gitsin yiyeceğim kadar spoiler yedim zaten :smiley:

Fanlar tarafından yapılmış bir ps çalışmasını serinin sonuna işaret eden ipucu olarak görmemelisin.PS ile o tahtta bugs bunny bile oturur. :slight_smile:

Bran’e geç oldu ama geldin sonunda falan diyordu. Biz de seni bekliyorduk gibisine getirmişti. Artık ağaçlaştığı, insansı özelliklerinin pek kalmadığı betimleniyor. Bran’i hızlandırılmış kursa sokuyorlar ormanın çocuklarıyla aceleleri var. Bran onun veliahtı gibi adeta ve bikaç önemli daha bilgi verip hikayeden çıkacaktır yerine Bran geçecektir tamamen.

bran ağaç mı olacak odun mu olacak ? çocukluğnu gençliğini yaşayamadan meşe mi olacak ?

Jon Rhaegar’ın oğluysa isterse vermesinler Jon’un birinden izin almak zorunda olduğunu hatırlamıyorum. :slight_smile:

Tyrion daha ata binemiyor yapma etme. En son köpeğe mi domuza mı ne iyi biniyordu gerçi gelişme var. :slight_smile:

[/quote]

[/quote]

Jon’un Rhaegar’ın oğlu olması ejderha kullanabileceği anlamına gelmez.

[/quote]

[/quote]

Sence daha iyi bir aday var mı? Jon Targaryen kanı taşıyor ise bence yok. Aegon’un sahte olabileceğini düşünüyorum. Dany-Jon-Bran benim 3 adayım.

[/quote]

Sence daha iyi bir aday var mı? Jon Targaryen kanı taşıyor ise bence yok. Aegon’un sahte olabileceğini düşünüyorum. Dany-Jon-Bran benim 3 adayım.
[/quote]

Ateşten eli yanan adam nasıl ejderha kullanacak Stannis’tede ejderha kanı var fakat bu ejderha kullanabileceği anlamına gelmiyor.

[/quote]

Ateşten eli yanan adam nasıl ejderha kullanacak Stannis’tede ejderha kanı var fakat bu ejderha kullanabileceği anlamına gelmiyor.
[/quote]

Daha iyi bir adayın var mı peki? Dany kesin iken herkesin tartıştığı nokta diğer 2 aday. Bizler yalnızca söz konusu iki adayın yerlerini kim doldurabilir onu tartışıyoruz. Belki de ejderhalardan biri ölecek yalnızca 1 adaya gerek kalacak belki de 2si birden ölecek bilemiyoruz.

Ancak an ve şartlar itibariyle eğer Aegon adaylar arasına sokulmayacaksa -bana göre- en makul adaylar Bran ve Jon.