- spoiler içerir - Catelyn Roslini öldürür mü?

Bildiğimiz üzere Catelyn bütün freyleri öldürmeye başladı , sizce Cat kardeşinin karısı olan Roslin freyi öldürür mü ?

Bana göre Roslin’in bu işte bir parmağı yok. Ama bilmesi bile yeterli olur Taşkalp için.

İsim hafızam yoktur ama Robb’un eski yaveri, şarkıcı olan bi Frey ve yine küçük ve Robb’u seven Frey’le birlikte Roslin de koruma altında muhtemelen, yani öldürülmeyecekler listesinde.

roslinin olacaklardan haberi vardı, cat bunu duyunca bence kesin asar ama kardeşinin karısını seviyor olması ve hamilelik olasığılı leydi taşyüreği durdururmu bilemiyorum.

tüm freylerin vardı ve ROslin sürekli ağlıyordu, ama Starkları sevenleri ayırır diye tahmin ediyorum.

bence işin orasında herkes için üzücü olaylarla karşılaşacağız.

Bence kardeşini falan umursamaz öldürür. Roslin’in ölmesini istemem ama ağlayıp duracağına neler olacağını söylemeliydi.

Aynen katılıyorum,Catelyn onu bunu dinlemez.Olyvar ve Perwyn dışında soyadı Frey olan herkesi öldürür.

… ve Roslin ağlıyordu

Hayır onu öldürmez.

aah ah bu kadın can yoldaşı Brienne’e bile neler yaptı,sen hala Roslin ağlıyodu diyosun -,-
Lady Stoneheart kimseye ağladı diye acıyacak bi karakter değil,aksine ağlaması,ne olacağını bildiği halde sessiz kaldığını gösterir.

Acırsa,kardeşinin ve doğacak olan çocuğunun hatrına acır Roslin’e.O da çok küçük bir ihtimal.

valla bilmemde su an bana babasını bile tanımaz gibime geliyor yani evlat acısı kolau değil

sırf ağladığı için roslini affedeceğini hiç sanmıyorum. adının hakkını vererek roslin’i de harcar bence.

Boşuna Lady Stoneheart demiyoruz,yeğeni falan dinlemez bebeği bile öldürür o.

Hatta hazır eli değmişken Edmure’u da öldürse ya

Sen de mi Brütüs :confused:
O senin yeğenin!!!

Catelyn asmaz, Lady Stoneheart asar. :wink:

ölsün de çocuğu yaşına gelene kadar Nehirova efendiliği mecburen Karabalık’a kalsın onun derdindeyim ben :smiley:

hahaha herkes kendi götünü kurtarma derdinde :smiley:

Kaybedeceği bir şey yok öldürür.

öldürür bence

Bulursa öldürür xd