Spoiler Lannister Kardeşler

Bana göre cok ironik bir teori

JAİME VE CERCEİ LANNİSTER+TARGERYAN COCUKLARI MI?
Kargaların ziyafetinde jaimenin son bölümünde jaime rüyasında bir kadın görüyor.Kadın annesi Joanna Lannister.Beni böyle düşünmeye iten şeyler;
-Sarı saçlı ve yeşil gözlü olması,
-Jaimenin kadını tanıyo ama hatırlayamıyo olması,çünkü çok küçük yaşta annesini kaybetti.
-Kadının ‘‘Beni unuttun mu?Lord babanıda unutucak mısın?’’ demesi.Burdan Tywine çok yakın biri oldugunu çıkarabiliriz yani demek istiyor ki anneni uttugun gibi babanıda unutucak mısın? demesi.
-Kadın uzaklaşırken jaime beni bırakma demek istiyor ama aslında kadının onu çok uzun zaman önce bıraktığını biliyor.
Beni jaime ve cerceinin lannister+targeryan oldugunu düşünmeye iten şeyler ise;
-Kadın ‘‘Hepimiz sahip olamıyacağımız şeylerin hayalini kurarız.Tywin oğlunun büyük bir şövalye,kızının bir kraliçe olacağını hayal etti.’’ diyor.Jaime ise ben şövalyeyim,Cercei ise kraliçe diyor.Ve kadının gözünde bir damla yaş süzülüyor ve uzaklaşıyor.Yani Tywin istediğini elde edemedi.Cercei ve Jaime Tywinin çocukları değiller.AYRICA;
-Tywinin kardeşi Genna lannister Jaimeye Tywinin oğlu Tyrion sen değilsin diyor.Gennanın gerçeklerden haberi yok ama Jaimeden daha çok Tyrionun hal ve hareketlerinin huyunun suyunun babasına çektiğini görüyor,biliyor.
Ek bilgiler;
-Barristan Selmy’e göre;Aerys,Joanna Lannister’a şehvet(arzu) duyuyordur.
-Ona göre Kral ve Kral Eli arasındaki sürtüşmenin nedeni budur.
-Ser Barristan’a göre, düğün günlerinde Aerys ve Rhaella arasında hiç sevgi yoktu.
-Joanna ve Tywin’in düğününde Aerys şarhoş olup ‘İlk Gece’ geleneğiyle alay etmiştir.
-Aerys Targeryan Joanna ve Tywinin düğünlerinde yanlış hatırlamıyosam '‘keşke ilk gece geleneği devam etseydi.’'diyor.(İlk gece geleneği;kralın soylu ailelerin düğün gecelerinde ilk geceyi gelinle geçirebilme hakkına sahip olduğunu söyler.)
Aerysin Joannayı arzuladığı kesin.Aralarında bir ilişki olduguda kesin(Joanna tarafından istekli ya da isteksiz).Yani Jaime ve Cercei Aerysin çocukları olabilirler.

Canım pide çekti ya. allahını seversen lannister kardeşler ne udfgujsdghsfj

Aynıları Tyrion için söyleniyor ve Tyrion’ın olması daha mantıklı.

Ensest bunlarda kanla geçiyoooooorrr :o

Bu teori mantıklı yani Lannister kardeşlerden birinin aslen Targaryen olması. 3 kardeşe bakarsak;
Cersei olması mantıklı davranışlarından felan ancak Jaime ile ikiz oldukları için biraz zor. Ya da ikisi birden öyle. Bu ihtimal de çok uçuk. Tywin fark ederdi böyle bir şey olsa.
Tyrion belki ama o da Targaryen belirtilerini göstermiyor. Birebir Lannister Tyrion.
Jaime olma ihtimaline gelince Tywin bir şekilde atlatılmış veya Cersei Tywin’den Jaime Aerys’den olabilir. Ama Jaime veya Tyrion’un Targaryen olmasıni hiç istemem. Böyle adamların Targaryen kanı taşımaları bana göre kötü olur. En iyisi Cersei’nin olması. Sevmediğim bir karaktere nefret ettiğim bir hane. Daha ne olsun?

ben de kuruyemişle ilgili bişeyler yazmaya girmiştim ama:D

Himmmm lezzete pak

shaei tyriona targaryen devim veya son ejderham derken görür gibiyim :)))))

sdaffdsafdaghhahahhahahah

İkizlerin ikiside targeryan.Tywinin haberi olup olmadığı konusunda pek bir fikrim yok.Ama eğer düğün gecesi bir şeyler olduysa veya o sıralarda tywin ikizleri kendisinden sanıyo olabilir.Ve Cerceinin ölümü volonquarın ellerinden olacağına göre bu Jaimenin elinden olacak sanırım.

Çok mantıklı tuttum bu teoriyi

Valonqar Tyrion da olabilir. Yaşa ve olanlara bakarsak Tyrion daha mantıklı. İkizlerin ikisi de Targaryen değil bence biri Tywin’den diğeri Aerys’den. Belki de Lady Stoneheart Jaime’yi Cersei’yi öldürmeye gönderir.

Bende senin gibi düşünüyodum başta.Yani Tyrionun valanquar oldugunu.Ama bu teori aklıma yattı daha sonra.George Martin ters köşe yapıcak.Bi de bende senin gibi düşündüm Lady stoneheart Cerceiyi Jaimeye öldürtecek.

pöffff

Saçmalık.Tywin gibi bir adam karısının doğurttuğu Targaryen piçlerini yaşatmazdı.Jaime ve Cersei ondan ancak Tyrion Aerys dölü olabilir.

ironinin kelime anlamına bi göz atmanı öneririm

Tyrionın olması biraz daha mantıklı tywinin tyriona olan nefreti sadece cüce ve kadınlara düşkün olduğundan olamaz herhalde

İronik olması;Eğer bu doğruysa jaime gerçek babasını öldürdü.Oyüzden söyledim.

Tywinin haberi yok zaten.Kardeş o zamanlarda teknoloji gelişmemiş daha çocugun kimden oldugunu nasıl anlayacaklar.Ona bakarsan Joffrey,Mrycella,Tommen da Roberttan değil,Robertın da haberi yok.

Tywinin haberi yok zaten.Kardeş o zamanlarda teknoloji gelişmemiş daha çocugun kimden oldugunu nasıl anlayacaklar.Ona bakarsan Joffrey,Mrycella,Tommen da Roberttan değil,Robertın da haberi yok.
[/quote]

Tywin de Robert değil yalnız, öyle bir şey olsa anlardı herhalde.
(Gerçi ben de teorinin doğru olabileceğini düşünüyorum nedense içimde öyle bir his var. Cersei ve Jaime dış görünüş olarak Targaryenlara benzemiyorlar yani anlaşılması biraz daha zor. )

Lannisterların İşkenceci Tyrion ve biraz zır deli biraz zihinsel engelli Kral Lorien’i var. Cersei’nin caniliği ordan da geliyor olabilir.