Spoiler önerisi

Ya beyler su sadece spoiler ibaresini koyup bırakmak olmuyo kime göre spoiler neye gore spoiler belli olmuyor… Mesajlarınızda hangi kitaptan spoiler verdiğinizde yazsanız çok makbule gecer… Ben ve benim gibi niceleride bakamadığımız tonlarca mesaja gönül rahatlığıyla bakabiliriz…

Zaten önerilen spoiler kullanımı o şekilde. http://forum.gameofthronestr.com/konu-spoiler-kullanimi.html?pid=14668#pid14668

O şekilde diye kural konulmuş ama riayet etmeyen sayısı forumun %90’ı kadar. Elimden geldiğince rapor ediyorum ve kendim de uyarıyorum ama pek değişiklik olmadı. Yediğim spoilerların çoğu bu yüzdendi. Bütün üyelerin özen göstermesini rica ediyorum.

İlk geldiğim günler yeni gelen Sinistera verdigim spoilerden beri hic spoiler vermedim dkdmdk vereni da cok pis uyardım.

Geçmiş olayları soruyordum sana, Robert ve Eddard’dan ötürü. Geçen kış mıydı?

Bu spoilerlar ile bende çok uğraştım, nerdeyse herkes aldığı spoilerlardan mutluydu ve ben tek başıma bununla boğuştum. Dürüst olmak gerekirse ben yönetici değilken Çeviri Ekibinden bir iki arkadaş bile kafasına göre spoiler verip milleti gaza getiriyordu. Ama şuanda bunların yapılması mümkün değil ;). En azından buton kullanılıyor. Buda birşey…

Ne gecen kışı be abi :smiley: Nisan :smiley:

Ben değildim bana diyorsan :smiley: çeviri ekibi derken? Sksjdjdj

Ya sakin ol bi kış değilse nisandır tamam :smiley:
Bide herşeyi üstüne alınmasan diyorum, senin sorunların daha farklı hahah bak benim bunları yazmaya niyetim yoktu ama hep sen bunları yazmaya zorluyorsun beni :smiley:
Sen değilsin evet ama isim vererek ortamı germeyelim Çeviri Ekibi şuan iyi bir ivme yakalamışken moral bozmayalım değil mi =)

Ya simdi çeviri ekibi demek ben demek. O yüzden seettim ben dkdjdjd onların yaptıklarından ben de sorumluyum dkdjd

NEYMİS BENİM SORUNLARİM!?! Kavga mı istiyo canin!?!? Sksjddjjsjsjd

Çeviri Ekibinde olanlar harika şeyler hatta şuanda olanlar =)
Az önce ne dedim “iyi bir ivme yakalamışken moral bozmayalım”

+Spoiler yazarken hangi kitabın olduğunu belirtirsek iyi olur.

Spoiler yazan insanları anlamak zor yav. Biliyorsun o kadar beddua yiyeceğini niye yazıyorsun hala?

Buradan çıkarılan sonuç: Spoiler veren insanların %20 sinin spoiler’ın anlamını bilmediğini var sayarsak kalan %80 ateist :confused:

red wedding’i ve eddard stark’ın ölümünü spoilerlardan öğrendikten sonra tövbe ettim ben,artık spoiler falan vermiyorum.