Spoiler ! Renlynin Piçi var mı?

4. Kitap Alayne Bölümü Spoiler İçerir

Arkadaşlar Kargaların Zıyafetini okurken birşey dikkatimi çekti . Kartal Yuvasından inerken Mya Taş adlı piçin Renly’nin piçi oldugu düşünülüyor ve feci şekilde benzetiliyor.Ama dizidede malum Renly … nasıl desem … Homosexual . Bu durumda nasıl oluyorda Renly’nin bir piçi oluyor ?

O renlynin değil Robertin piçi hatta robertin ilk piçi öle deyim yani

yapmışsa Loras’tan vardır :smiley:

Puahahaha lorastan

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Zannetmem.Ama şeyi merak ediyorum. Brandon Stark’ın(Eddard’ın abisi olan) piçi var mıydı?Çünkü Brandon’un davranışlarını Robert’a benzetiyorlardı

Bilinen yok ama bence var :confused:

Bu arada Mya Taş Robertin pici. Renlye benzetmelerinin sebebi Renly’nin Roberte benzemesi :smiley:

pek olacağını zannetmem. olsaydı yazar bi karakterde olsun bunu en azından bi cümleyle belli ederdi

Olsaydı Lorastan olurdu. :smiley: :smiley:

renly robert’a benzediği için öyle düşünülmüş…

Artık bu işin spoiler’ı falan yok. Zaten ilk dört kitabın Türkçe’si var yani, spoiler yemek istemeyen okusun öyle gelsin.

Mya Taş, Robert’ın Jon Aryyn’ın yaverliğini yaptığı sırada bir hizmetçiden yaptığı piçidir. Bilindiği kadarıyla Renly’nin piçi yoktur fakat homo olduğu yazar tarafından bile kesin olarak ifade edilmemiştir. Ayrıca Brandon Stark’ın bir piçin babası olma ihtimalini pek olağan saymıyorum.

Brandon zaten gencecik yaşında öldü gitti,olsa olsa 1 tane piçi vardır.
Renly’ye gelince;Loras’la arasında arkadaşlığın da ötesinde şeyler olduğu biliniyor ama Loras’la cinsel ilişkisinin olması herhangi başka bir kızla olamayacağı anlamına da gelmiyor.

Brandon Stark yani bizim Ned’in ağabeyinin piçi olabilirmiş. GRRM etrafta gezinen bir kaç Kar’ı olabilir demişti ama hikayeye girerler mi bilemiyorum falan mı ne demişti :3
Bir röportajda okumuştum ^.^

Oberyn’in kızlarına kum yılanları deniyor, Brandon’ın piçlerine kar kurtları dense :OOO
Çok cool.

Jojen, ben ilk piçimi 14 yaşında yapmıştım. Ardından 26 yaşına kadar toplam 7 tane piçim oldu. Brandon 20 yaşlarında öldü yani çok erken sayılmaz. Ama doğru, en fazla bir tane vardır olsa olsa ki olamaz.

Oberyn ilk piçini 13-14 yaşlarındayken yaptı o.0

TABİ ORASI DORNE
KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE…

HAH! Ben ilk piçimi kamp takipçisinin karnına bıraktığımda 13 yaşındaydım ve tohumlarım o kadar sağlamdı ki ikiz çıktılar. Düşün yani, o kadar sağlam adamdım.

Sonunda benim gibi düşünen birini buldum.Kardeşim okuyun kitabı.ben şu kıytırık ingilizcemle bile 5.kitabı okumaya çalışıyorum.

Brandon’ın çapkınlığı dillere destandır hanny :smiley:

Bu arada Loras hamile kalırsa Renly’nin piçi olabilir :smiley:

Mya ve Renly’nin arasında zaten bir kaç yaş fark var Renly çocukken cinsel ilişkiye girecek değildi bu yüzden Mya Robert’ın piçi oluyor.

Uff,ilkokul şakaları…

Loras doğuramayacağına ve Margaery TYRELL gibi bir hatunu bile reddettiğine göre olması mümkün değil :slight_smile:

ya bak hatırlattın, dizide orda kızla yatmıyoya varya ne saydırdım orda renly’ye :smiley: dizideki en iyi castı bulmuş yoh diyo :smiley: