(Spoiler)Seriyi okurken duygulandığınız anlar

Şahsen ben Ejderhaların Dansı Kısım II’de Bran babasını görüp sesleniyor ama duyamıyor.Birazda Ned’i gördüğümüzden burada duygulandım

Theon un ‘Benim adım Leş’ dediği anlar.Adamın yaşadıkları çok ağır.

Jon Connington. Adam ölüyor ya la.

Burada sana aşırı derecede katılıyorum.Hele ‘‘Sonra Lord Jon Connignton mutlu bir şekilde ölebilirdi’’ bunu okuduktan sonra ağlayacaktım az daha.

Hiç olmadı öyle bir bölüm. Duygusuzun tekiyim. :smiley:

Bran’ın bir daha duvarlara tırmanamayacağını, kırlarda koşup oynayamayacağını okuyunca da mı duygulanmadın :frowning:

Bran ben kırıldım falan diyince çok içim cız etmişti :’(
Bran üzüyor beni yaa :S
Jaime’ye bir tek bu yüzden sinir oluyorum hala ühühü

NEDEN KİMSE CAT’İ DİNLEMİYOR
NEDEN
HAYAT DAHA GÜZEL OLABİLİRDİ

Bunlar bir çocuğun kemikleri

Hazzea <3
Ühühühühü.
** Drogon xd

UNUTTURMAYACAĞIZ MEEREEN

hey gidi robb.

Oberyn vs Gregor’da tüylerim diken diken olmuştu ve baya kötü hissetmiştim. Her Elia diyişinde…

Aynen.İşin ucunda Tyrion olunca daha da duygulanmıstım.

beşinci kitap 2. kısım ilk bran bölümü :’(

Sonra Bowen Marsh , Jon’un önüne dikildi , yanaklarından göz yaşları akıyordu. ‘‘Nöbet için.’’ Jon’un karnını yumrukladı. Adam elini geri çektiğinde , Jon’un karnına bir hançer gömülüydü.
Jon dizlerinin üstüne düştü. Hançerin kabzasını buldu. Bıçağı saplandığı yerden çıkardı. Yara , soğuk ve soğuk gece havasında tütüyordu. ‘‘Hayalet.’’ diye fısıldadı Jon. Acıyla sarsıldı. Düşmanına sivri ucu sapla. Kürek kemiklerinin arasına üçüncü hançer saplandığında Jon inledi. ve yüzüstü karnının üstüne düştü. Dördüncü hançeri hissetmedi. Sadece soğuk vardı.

:frowning:

Oberyn Martell benim içimi dağladı :((
öyle bir sonu kesinlikle haketmemişti…Hey gidi Oberyn…

Lyanna nın son anları

Lyanna’yı gördüğü yerde mi? Orda ben de duygulanmıştım :frowning:

Umrumda bile olmadı. El alemi dikizlemeseydi o da. :smiley:

Theon’un 5. kitaptaki her hali…