(Spoiler)Seriyi okurken duygulandığınız anlar

Ned reyizin kafa giderken sinirden bir yerleri yumruklayasım gelmişti.Joffreyi oynayan çocuk yanımda olsa öldürürdüm herhalde.Bir de Catelyn`in inanılmaz RW konuşmasıda çok fena hüzünlendirmişti.

Eddard’ın idam sahnesinde üzülmüştüm.

ozellikle jon "un bolumlerinde duygulandim ygritte oldugunde ve bir stark olma onerisi geldiginde her zaman piclikten dolayi itilip kakilmis uzucuydu

Aegon’in erkek gibi konusma yaptigi bolumler ve JC’nin hastaligi :frowning: Bir de Dany kacmak zorunda kaldiginda cok uzulmustum Dany’e birsey olcak diye :frowning:

Ya şu dediğin var ya al benden o kadar konu başlığını görür görmez de bu sahne gelmişti zaten aklıma red wedding falan hikaye budur yani bence tam da bu işte.

herkes gibi red wedding ve oberynın ölümü

Jon Snow 3.kitaptı galiba Çocukken robbla dövüş yaptıkları zaman birbirlerine kahraman isimleri takıyorlardı .Robb diyordu ben genç ejderhayım jon da bende ryam redwyne diyordu.Bir gün yine jon “Ben Kışyarı lorduyum” demişti. Robb cevap vermişti"sen Kışyarı lordu olamazsın sen piç doğumlusun.Leydi annem senin asla kışyarı lordu olamayacağını söylüyor." burada duygulandım .Ama hemen nefrete dönüştü ilk baştan beri catelyn starkı sevmezdim buda iyice tüy dikmişti.Ah jon senin soyluluğun bu robbun anasınınkine bin basarda işte

theon bölümünde döktürmüştü resmen george rr martin

misal

bunlar çok uzun zaman önceydi. hepsi ölmüştü. jory, ser rodrik, lord edddard, harwin ve oğlu hullen, cayn ve desmond ve şişman tom. şövalye olma hayalleriyle birlikte alyn. ilk gerçek kılıcını veren mikken. yaşlı nine bile.

ve robb. onun için balon greyjoy’un çocuklarından bile daha fazlası olan robb. red wedding’de öldürüldü. freyler tarafından katledildi. “onunla olmalıydım. nerelerdeydim? onunla birlikte ölmeliydim.”

“hanımım, neden starklardan nefret ediyorsunuz?” gözlerini üstünde gezdirdi.
“senin onları sevdiğin neden yüzünden” theon afallamıştı.
“onları sevdi-? ben asla… ben onların kalelerini çaldım hanımım. ben… ben bran ve rickon’u öldürttüm, kellelerini mızraklara oturttum… ben…”
“sen… güneye robb stark’la birlikte at sürdün. sen onun yanında savaştın. kim olduğunu biliyorum. ne olduğunu biliyorum. şimdi soruma cevap ver. neden starkları seviyorsun?”
“ben…” theon eldivenli elini duvarda gezdirdi “… ben onlardan biri olmak istemiştim…”
“ve asla olamamıştın. bildiğinden daha fazla ortak noktamız var lordum.”
:frowning:

aryanın ben artık arya değilim o küçük bir kızdı deyip acısını unutmak için aryadan vazgeçmesi kıyafetlerini çıkarışı iğneyi saklayışı neredeyse ağlayacaktım .bran bu çocuğun adını duyunca bile hüzünleniyorum ejderhaların dansı 2 deki ilk pov da bittim resmen çok üzülüyorum bu çocuğa.
bunların dışında sevindiğim sahneler stannisin in yabanılları ezmeye geldiği ilk an havalara uçtum .daenerys in drogon un sırtına binip daha yükseğe dediği an çok güzeldi.
sinirlendiğim zamanlar daenerys i çok sevsemde starklar hakkında abisinden duydukları ile ileri geri konuşması deli ediyor beni.euron ve victarion un ejderha hayalleri.ramsay in theon a yaptıkları.

üstat aemonun bravosta dany ile ilgili gerçekleri ( en azından o öyle olduğuna inandı aslını bilmiyoruz) fark ettiği zaman. ve aryanın bravosta iğneyi kanala atamayıp taşların arasına sakladığı zaman yaptığı konuşma :’(

İlk kez okuduğumda olmadı ama daha sonra okurken Çılgınateş patlamasında Stannis’in donanması yandığında baya hüzünlendim.Ah Hiddet ah

Ygritte’nin ölümü gerçekten hüzünlüydü. Onun dışında jamie’nin povlarında geçmişini tekrar hatırladığı zamanlar da hüzünlendiriyor beni.

Arya’nın her bölümü de beni çok etkiliyor. Başından beri bu kız cidden Ned’e layık bir bebe olduğunu kanıtladı :slight_smile:

Arya darmaduman edecek ortalığı…

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Eddard Stark öldüğünde, açık ve net.

Brienne:"Kralkatili!"
Jaime:“Jaime,benim adım Jaime…”

Kısa bir diyalog olmasına rağmen Jaime’nin ne kadar umursamaz gözükse de kendisine söylenenler için acı çektiğini anlatıyor.

dizide astapor fethini ne zaman görsem gözlerim doluyor

Aynen benim de öyle. Astapor resmen tüylerimi diken diken ediyo.

Jeor Mormont’a ihanet
Oberyn’ın ani ölümü
Eddard’ın merdivendeki bakışı
Üstad Aemon’un bunaması ve gerisi

Oberyn nin ölümü.

“Eliaaaaa”

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Daha ölmedim beyler burdayım