(Spoiler)Seriyi okurken duygulandığınız anlar

Thanks god

Just a man and his will to survive

kızıl düğün sonrası arya nın bölümlerinde kendimi zor tuttum. içimdeki boşluk asla dolmayacak sözleri…tazıyı bırakıp gitmesi… o bölümlerde çok duygulandım :((

Kızıl Düğünde catelyn’ın walder freye yalvaraşı çok acıklıydı

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jon un çocukluğunu robb u arya yı babasını winterfell i hatırlamasını bunlardan bahsetmesi beni hüzüne boğuyor

Halkın Dany’e ‘‘mhysa’’ diye seslendikleri an feci duygulandım. Ders arasıydı ve dersin ikinci yarısı dağılmış vaziyetteydim. Dizide izlediğimde duygusallıktan çok coşku hissettim niyeyse. Helal olsun lan gümüşüme.

Ben Theon’un yaşadıklarına ikilemde kalmasına ve hiç bir yere ait olamamasına üzüldüm çok iyiydi son kitapda povları.
Bran in Ned i gördüğü kısımda çok güzeldi orda duygulandım birde Walder kuzeydeki kral yükseliyor derken

Hiç bir yerde duygulanmadım ne duygusuzmuşum ben ya

arya ve sansanın kızıl düğünden haberdar oldukları anlar çok sarsmıştı beni…

düşünsenize ailenizde güvendiğiniz son insanlarda öldürülüyor…

RW de Jeyne, Robb a Küçük Ned e ata binmeyi öğretmek istemez misin deyişi…

Yazılanların dışında Jaime Cersie nin mektubunu yaktırdığında duygulanmıştım. Seni seviyorum…seni seviyorum…seni seviyorum…

Ara ara sıkılıyorum 1. kitabı açıp Ned ve Robertın diyaloglarını okuyorum…Üzülüyorum yau

4.kitap Arya’nın Needle’ı saklarkenki duygularını anlatan paragraf

Arya’nin kimsin sorusuna ‘kimse’ diye yanıt verdiği her kısımda, RW’den sonra Stark adının geçtiği her satırda, LS’nin Robb’un tacıyla oynadığı kısımda, Sansa’nın kardan yaptığı Winterfell tasvirinde, Jaime’nin Nehirova kuşatmasında,Bran’in büvet ağacının içine girdiği malum bölümlerde,5. kitapta Theon bölümlerinde… :frowning: Daha vardır bir sürü.
Bir de 5. kitapta sözde Mance’in yakılış anları. Özgür insanlardan bazılarının öleceklerini bile bile ormana doğru koşması… Val garibimin pencere kenarlarında öyle hüzünlü hüzünlü duruşu falan :frowning:

1. kitapta Arya’nın povuydu. Sancaksız Kardeşlikten ismini şuan hatırlamadığım biri, Arya’yı tanıyıp önünde diz çökmüştü. Orada gözlerim doldu.

saçlarımı kesmeyin ned saçlarımı çok sever… :frowning: ühühüh! kahrolsun boltonlar!! kahrolsun freyler!!

o gece volantistelerdi.
tyrion, o dövüşçü elemanla beraber volantiste şehirde dolaşmaya çıktı.
aegon targaryen ve jon connington ise, altın mürettebatın kumandanlarıyla hem para işini, hem de savaş işini konuşmaya başladılar.

o gece, tyrion, bir kerhanede gibişten dönerken, jorah mormont tarafından tanındı. ve kaçırıldı.

aegon targaryen ise, jon connington’la o konuşmayı yaptı:

• meerene denizden mi yoksa karadan mı gideceğiz aegon?
  • doğuya gitmiyoruz. batıya gidiyoruz. westeros’u fethedeceğiz, gerçek topraklarımı. kralı olduğum toprakları. daenerys’e bir yalvaran olarak gitmeyeceğim, o batıya yöneldiğinde ejderhalarını benim orduma katmak isteyecek. ben tahtta otururken, o bana katılmak isteyecek. batıyı fethe gidiyoruz!
  • … öyleyse, dedi. bunu altın mürettebata söylemeliyiz.

• altın mürettebatın kumandanları. bu yanımda gördüğünüz, bir prens. son targaryen. aegon targaryen, rhaeger’in oğlu ve son kral aerys’in torunu. gemilerimizi doğuya ve ölüme değil. batıya ve zafere süreceğiz. dorne’da karaya çıktığımızda, aegon saçlarındaki mavi boyayı silip platin saçlarını ortaya çıkaracak. ejderha zırhını giyecek ve onun sancağının geçtiği her yerde halk coşkuyla ordusuna katılacak. her fethedilen toprağın ardından ordusu daha da büyüyecek, tüm westeros gerçek kralın peşinden gelecek ve işgalcileri tahttan indirmek için tüm lordlar ordularını teslim edecek.

ve aegon, westeros’u yeniden fetheden kral olacak.
sizler de, kaleler ve ünvanlarla ödüllendirileceksiniz.

Daenerys’ın kırmızı kapılı evden bahsettiği zamanlar ağlamaklı olduğum doğrudur.

Renly’nin öldürüldüğü satırlarda şok olduğum, ancak şoku atlattıktan sonra duygulandığım doğrudur.

Ama en çok Robb Stark’ın katlinde kötü oldum. Ağlayamadım bile bir yumruk oturuyor insanın boğazına. LS bile dindirmedi acısını bence.

TOP 10
(4. Kitaba yeni başladım o yüzden daha hüzünlü anlar varsa okumadım)

En Üzüldüğüm Anlar
10- Sansa’nın babasının planlarını kraliçeye ispitlemesi.
9- Robert reisin ölümü
8- Jaime’nin elinin gitmesi
7- Tyriom’un haksız yere hüküm giymesi
6- Bran’ın kırılması
5- Khal Drogo’nun ölümü
4- Sör Jorah’ın hain çıkması
3- Ned reisin idamı
2- Oberyn Martell vs Gregor Clegane
1- Kızıl Düğün

En Sevindiğim Anlar

10- Brienne ile Jaime’nin arkadaş olması (yoksa bana mı öyle geliyor)
9- Cersei’nin üzüldüğü her an
8- Daenerys’in Kızıl Topraklar’ı geçebilmesi
7- Daenerys’in ejderhalarının doğması
6- Daenerys’in bedavadan orduya sahip olması
5- Jon’un Lord Kumandan seçilmesi
4- Robb’un -daha doğrusu Karabalık’ın- Fısıltılı Orman zaferi
3- Jaime’nin elinin kesilmesi (evet hem mutlu oldum hem üzüldüm)
2- Tyrion’un kaçmadan evvel Tywin’i ve Shae’i öldürmesi
1- Mor Düğün

Ayrıca Serçeparmak’ın Lysa’yı atmasına hem üzüldüm hem de sevindim

1. Stannis’ in sur seferi.
  2. Joffrey’in öldürülmesi.
    4.Dany’nin Astaporu fethetmesi.

GT-S7390 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi