Spoiler ve Yorumlar (Öneri)

*kitabtabiki ama dizi geriden geldiği için sadece kitap içinbir cümle bi

bence 5inci kitapa özel bir bölüm acilmali. Böylece spoiler almak istemeyenler o bölüme girmez ve kitapi okumus olanlar orada tartisabilir

oh her kitaba ayrı spoiler butonu açalım tam olsun :smiley:

buna benzer önlemler faydalı olur neden olmasın ama forumda bu konuda pek sonuç alamıyoruz, uyarılar öneriler faydalı olmuyor.

Bir yönetici yok mu ya ona bildirin

yöneticiler bu durumu tabikide biliyor, spoiler butonu koyuldu gerekli uyarılar yapıldı, iş ona uymaya kaldı işte bende onu bildirmeye çalıştım

anladım uymayan çok değil gibi yoksa bana mı öyle geldi

Uymayanı yöneticiler veya diğer üyeler uyarıyor fakat anlayana.Bazısı anlıyor düzeltiyor diğeri kötülüğe devam ediyor.

buton kullanılıyor dikkat eden çok ama öyle yorumlar yapılıyorki bazen adam spoiler ı öğrenmiş doğrudan söylemiyor ama öyle bir yorumda bulunuyorki sen onun ne demeye getirdiğini anlıyorsun, özellikle bölüm başlıklarının yorumlarında ve hızlı giden başlıklarda daha yaygın… mesela ben karasu savaşı sonuçları hakkında istemeden bikaç bişe öğrendim bu koca bir 2. sezonun mahfolması demektir

ayıp ediyorlarmış

Bence de spoiler butonu kullanılmadan yazılmış olanları okudum hatta o bilgi hala dolanıp duruyo zihnimde her ne kadar unutmak istesem de.

gitmez o bilgi her şey gider o gitmez bilirim o duyguyu

çok acı çook :confused:

ama artık kendime söz veriyorum bir daha bakmayacağım 2-3 sezon ileriyi biliyorum bir tat kalmıyor aslında kalıyor ama ekşi ve acı bir tat :smiley:

bende artık asla açmıyorum nerden ne çıkacağı belli değil. evet bilmek kötü aslında senin yerinde olmak pek istemezdim :confused: gerçi ben zaten en merak ettiğimi spoiler butonu kullanmadan yazan arkadaş sayesinde öğrendim !

arkadaşlar dostlar bu başlıkta sohbeti bi kenara bırakırsanız sevinirim, önerilerinizi yazıp bana yardımcı olursanız daha çok sevinirim

sabah iddiye almadığım bir bir buton olayı vardı onu kitap ile film butonu diye ayırsak ve ya sadece spoiler isteyenlere bir sayfa

sadece kitap forumuna girenler spoiler tehlikesi ile karşılaşacaklarını bilsinler. kitap forumunda insanlar kitaplar hakkında tartışacakları için spoiler vereceklerdir doğal olarak. oraya giren sorumluluğu üstüne almıştır artık karışmam ben oradayken babalar gibi spoilerimi veririm.

bence diziyle beraber giden spoilerle kitapları okumuş bilgi sahibi arkadaşların vereceği spoiler farklı sayfalarda olsun. ben kitapları okumamış biri olarak sadece ilk sayfada takılırım :slight_smile: ama kitapları okuyanlar her ikisinde de rahatlıkla takılabilirler :wink: tabi kitapları okuanlar da o sayfa içerisinde spoiler verirken kaçıncı kitap olduğunu bi zahmet üstüne yazarlar yorumlarının :slight_smile:

biz şöyle anlaşmıştık, dizideki spoilerları -Spoiler- ünlemi ile bildiriyoruz, 3. ve sonrası bilgiler içinde kesinlikle buton kullanıyoruz, bu kolay ve mümkün