Spor Toto Süper Lig, İngiltere Premier Lig, İspanya La Liga

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere futbol sezonu başladı. Bu başlık altında herkes kendi tuttuğu takımın oynadığı maç hakkında ( yabancı ligler için favori takımı ) yorumlarda bulunabilir, sevinçlerini, üzüntülerini ( abartmamak kaydı ile ) paylaşabilir. Bu başlıkta bulunan 3 ligi de hafta hafta izlediğim için sizlere kendi gördüklerimi paylaşabilirim. Böylece EURO 2012 Başlığında olduğu gibi güzel vakitler geçirebiliriz…

Yeni sezon hayırlı uğurlu olsun efenim =)

Yarın ki maç programını açıklamak istiyorum

İngiltere Premier Lig

17.00 - Arsenal - Sunderland
17.00 - Fullham - Norwich
17.00 - QPR - Swansea
17.00 - Reading - Stoke
17.00 - West Bromwich - Livepool
17.00 - West Ham - Aston Villa
19.30 - Newcastle - Tottenham

Spor Toto Süper Lig

17.00 - Karabük - Trabzon
21.45 - Elazığspor - Fenerbahçe
21.45 - Gaziantepspor - Sivasspor

İspanya La Liga

20.00 - Celta Vigo - Malaga
22.00 - Sevilla - Getafe

Eskişehir-Akhisar maçından geliyorum.Kısır bir maçtı.Eskişehir 14-15 kere kaleye gelmesine rağmen 2-3 isabetli şut bulabildiler.Akhisar ise 3 kere geldi 90+1 de bir kontra atak ve aşırtma bir vuruşla maçı kazandı.

Klasik bir açılış maçıydı.

Ligler başladı iddaa zamanıda geldi hadi bakalım.Spor konuları olmasa foruma geliceğin yok sende :smiley:

Açıkçası bu dizi forumu hakikaten fanatik dizi izleyenleriyle dolu. Millet dizi tatile girdiğinde “nasıl beklicez lan bu kadar” falan derken ben “iyi finaldi” demiştim =). Felsefesine de uzağım dizinin. Vakit geçsin diye izlemiştim resmen. Ama futbol herşeyim yahu =) Her türlü forumda açabilirim. Burayı bulmuştum EURO 2012 de çok güzel vakit geçirmiştik forumda tekrar dan böyle bi konu açayım dedim =)

Aynen katılıyorum. Ama kontra atağı kaliteliydi Akhisar’ın. Hele o asist… Sezonun ilk maçı olmasına rağmen sezonun en güzel asisti sıralamasına girebilir diye düşünüyorum…

Kaliteli bir kontra-ataktı.Ama Akhisar bu şekilde devam ederse bu lige zor tutunur.Eskişehir forvette Batuhan’ın yokluğunu çok hissetti.Akhisar bu oyunuyla son vuruşlarda başarılı takımlar karşısında dağılır.Daha dk 70 kaleci vakit geçirmeye çalışıyor.

Aldıkları forvet zaten Batuhan dan ağır bir adam. Kanatlara inemezlerse durumları çok kötü olabilir…

Bir tane Azeri kanalı vardı.Önemli maçları gösteriyordu.İsmin unuttum.Google’da ararsan bulursun belki

kardeş ispanya ligini zaten NTV spor canlı olarak veriyor. Eğer NTV spor çekmiyor dersen www.ntvspor.net adresinden canlı olarak hem izleyebilir hem dinleyebilirsin. Diğer ligler hakkında bir fikrim yok ama…

İspanya NTVspor,
Almanya Ligi: TRT 3 Ve TRT Haber
Hollanda Ligi:Samanyolu haber
İtalye ligi:D-smart , birde Arap kanallarında yayınlanıyormuş

Gerisi Lig TV’de malesef ne güzel İtalya ligi tv8’deydi .o

Arkadaşlar lig tv için kaliteli donmayan bir site biliyosanız özelden veya burdan atarmısınız çok makbule geçer.

Evet bütün ligler resmi olarak bugün başlıyor. Vallahi yeni sezon geldiği için çok mutluyum ya. Saat 17.00 ye kadar ne yapacağım bilmiyorum ahahahaha :smiley:

İngiltere ligini hakikaten çok özlemişim ya… İzleyenler varsa o West Bromwich - Liverpool maçı neydi öyle ahahahhaha

Ben geçen senelerde NBA ve İtalya Serie A ligini http://nowwatchtvlive.com adresinden takip etmiştim, bu sene çıkarmı bilmem ama belki işinize yarar. Penthouse falanda vardı, kaldırmışlar. :stuck_out_tongue:

Eskiden Trgoals çok iyiydi, çok kalite yayın yapıyorlardı.Ama sonra çok bozdular :S

Evet ligler başladı. 2. güne geldik… 1. günde premier lig ge 2 maçta 10 gol oldu ve ligin kalitesini, zevkini bir kez daha kanıtlamış oldu =).

Pazar gününün programı;

İngiltere Premier Lig

15.30 - Wigan - Chelsea
18.00 - Manchester City - Southampton

İspanya Ligi

20.00 - Athletic Bilbao - Real Betis
20.00 - Real Madrid - Valencia
22.00 - Barcelona - Real Sociedad

Türkiye Ligi

20.00 - İst. Büyükşehir. Bld - Beşiktaş
20.00 - Kayserispor - Bursaspor
21.45 - Mersin İdman Yurdu - Orduspor

Fazla söze gerek yok…

Saldır Beşiktaşım Oley…

Beşiktaş’ta son durum nedir ? koyu beşiktaşlıyım.

Samet’in tripleri ile uğraşıyoruz. Son durumluk pek birşey yok.

Quaresma oynuyo mu ? sakatlık var mı ? ilk 11 ne ? yeni transfer çalışmaları ? spor sitelerinden bakmadım maksat muhabbet olsun.

Kardeşim ligtv nin sitesinde açıkladığı ilk 11 şu şekilde;

Cenk, Hilbert, Sivok, İbrahim Toraman, Uğur Boral, Necip, Fernandes, Veli, Olcay, Mustafa, Almeida

Rakibiniz belalınız olduğu için çekişmeli bir maç bekliyorum…