Star Wars

3 güzel diğerleri fos…

Star Wars’da sadece 1’i izledim. Oda yolda bulduğum 4 gblık usb bellekte vardı. Güzeldi bana soracak olursanız.

Umarım bir gün tüm seriyi izlersin.Star Wars çok büyük bir fantastik evrendir.Hatta bütün fantastik seriler içinde en geniş olanıdır .

bence izlemelisin dünyanın en iyi flim serilernden biri

sen birde Sith’in İntikamını izle of ne filmdi

Zaten yeni üçlemenin tek iyi filmi Sitin intikamıydı diğerleri eskiyi tutmaz bence.

Sen Benim Kardeşimdin Anakin işte bittiğimiz sahne

Anakin Vs Obi-Wan Part 1

Anakin Vs Obi-Wan Part 2

Biraz geçikti ama en sonunda Anakin reyis geri döndü :stuck_out_tongue:

Sidosu Vs Yoda Part 1

Sidous Vs Yoda Part 2

Tapınak Baskını

Order 66 Part 1

Order 66 Part 2

Order 66 Part 3

Lord Vader Beni Duyuormusun?

Biraz geç izlemiş olsam da çok severim. Hatta söyle plastik ışın kılıcım ve kostümüm bile var :smiley:

nerdlerin kutsal filmi olup suan ustumde tshirtu olan muhtesem filmdir.En guzel ama empire strikes back.tir

Game of thrones ile beraber ikinci sevdandır

İlk 3 filmini an itibari ile bitirip kafamda kalan birkaç soruya cevap bulmuş ancak yeni sorulara cevap arayışımı başlattım.
4’ü izlemek için sabırsızlanıyorum. En kısa zamanda izleyeceğim. Anakin-Obi Wan sahnesi çok iyiydi.
Umarım diğer filmlerde 3. gibi olur. Jediların öldürülme sahneleri de çok içler acısıydı. Uzay gemisinde bulunan şu ağızlığı olan arkadaşı seviyordum ben.

en harika sahne 3. filmindeki tapinak baskınıydı anakinin karizmatik yürüyüşü yok mu

Jedi, Şovalye, General, Akıl Hocası, Munzevi Obi-Wan Kenobi candır

izleme sırası 4-5-6-1-2-3 dür. aksini iddia eden pespayedir,dombilidir

usta yodanın gencliğinin filminin yapılmasını dört gözle beklediğim ve özellikle wb aldıgını duyunca ve 7. film çekilecek açıklamasından sonra heyecanla beklediğim seri.

4-5-6. filmler ilk 3 filme göre daha ağır işliyor, aksiyon sahneleri daha sınırlı; konu daha ağır basıyor. Şahsen bende en çok 3. filmi severim ama 4-5 ve 6. filmin 3. filmle benzer tarafı yok maalesef.

Gerçekten yedinci film olacak mı

Disney o kadar para saydı, şimdi ettiği zararı kâra çevirmesi lazım. Olacak tabii.