Star Wars

Çok hoşuma gitti paylaşayım dedim. :))

Türkiyenin en kaliteli Star Wars Sayfası bende yöneticilerden biriyim :smiley:

http://www.facebook.com/StarWarss.TR

Büyük bir SW hayranıyım ben de :slight_smile: X-Wing pilot kıyafetim bile vardır ^^
Eski Üçleme’ yi daha çok severim çünkü Luke Skywalker favori karakterimdir.

Bu en beğendiğim karikatürlerden biridir ^^

bi bakıma anakin güce dengeyi getirdi. order 66 dan sonra 2 jedi ve 2 sith kaldı.

star wars episode 7’nin yönetmeni jj abrams olacakmış.

Yeni film için, Eski Üçleme de Luke - Leia - Han Solo yu canlandıran Mark Hamill, Carrie Fisher, Harrison Ford ile anlaşma imzalandı.

Ya niye hortlattınız benim aklıma getirttiniz bu konuyu,şimdi sabaha kadar izliyecem en baştan :smiley:

Guzel bir gozlem gercekten ama luke ile beraber 2,50 jedi 2 sith

luke ta dengesizdi ama darth vader durmadan yanına cekmeye calışıyodu kendisini

Zorlayan çok oldu ama hala izlemedim. Hiçbirini. Buradan ne tür zorlamalar gelebilir acaba?

@“Maxcaiser” Buyur ocağa alalım seni.

hala sindiremedim anakin’in windu’ya yaptığını :mad::mad::mad::mad:

aslında gereklıydı bır yerde o nokta da iki tarafta o kadar yozlasmıstı ki her seyin ileriki bir zamanda tekrardan yapılanması gerekıyordu. umarım ılerı tarıhlerde boyle bir şey olmaz

Sen sevmeyenler ocağından mısın?

Bizim çocuklarla fikir teyyakisinde bulunabilirsin orda onun için söyledim, çayımızı da içersin.

Valla yalan yok ben sevmiyorum bu seriyi.

Almayayım sağ ol. Ocaklarla, yeminlerle işim yok benim. :slight_smile:

Teklif var ısrar yok.

Bir şeyi çözemedim?? Arkadaşlar sizde dikkat etmişsinizdir…Yoksa ben mi hayal gördüm!! eski çevrimin 3 üncüsü genelinde en son bölümü olan Jedi’nin Dönüşü filminin sonunda Luke Skywalker’a Joda Obi-wan ve Anakin görünüyor orda görünen Anakin bayağı bizim Hayden Christensen 1983 te 2 yaşında olan Hayden Christensen’i nasıl o haliyle koymuşlar yoksa bu bir DVD kandırmacası mı?? Şimdiden teşekkürler

Tarihini hatirlayamadigim ama yakin bir zamanda eski filmin goruntu kalitesini duzelttiler.İste o ara bu olayi yapmislar yoksa eski fimde basma bir adamcagiz var

http://m.youtube.com/#/watch?v=3S2auEHR4rg&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D3S2auEHR4rg&gl=TR

misal bu 2006 oncesi bir video