Star Wars

2004 yılından sonra çıkan DVD lerde düzeltmişler…herhalde sağolasın bende araştırdım…

@“batwoone” rica ederim jedi ocaklari calisiyor.Her turlu konud yardim ederiz

Oberyn sen Jedi Ocakları’ nın kurucusu musun yoksa ??
Severek takip ettiğim bir sayfa :slight_smile:

Anakin Sywalker’ın İbretlik Öyküsü(Köle olarak doğan bir çocuk, Jedi olarak yetişen bir genç ve Galaksiye korku veren bir adam)

Çok duygulandım, Inception Soundtrack Time harika gitmiş…

Başlangıcı süper :smiley: Vader’ın klasik tıslması :smiley:

Youtube’ta bir video vardı 10 saatlik versiyonu, onunla uyuduğum zamanı bilirim ben :smiley: Hatta buldum bak,

Ninni gibi :smiley:

Bu seriden hiçbir film izlemedim. Nerden başlayıp nerede bitiyor yardımcı olabilecek var mı? Ona göre indirebilirim…

Star Wars 6’la. 4-5-6-1-2-3 diyolar bu işe. Ben 1-2-3-4-5-6 yaptım. 4’te boşlukta kalabilirsin. Efekt söz konusu sonuçta…

Obi-Wan Kenobi’nin Efsanevi Hayat Öyküsü

Karanlık Tarafa Geçiş

Çok sevdiğim ve canım sıkıldıkça izlediğim bir seridir seriyle ilgili tek pişmanlığım 1-2-3-4-5-6 sıralamasıyla gitmem keşke 4ten başlasaydım

İmparatorumuz

Büyük Üstat Obi-Wan Kenobi

10 sayfalik basligi okumadim ama affedin onceden konusulduysa
star wars genisletilmis evren meraklisi var mi. eski caglar, yavin sonrasi falan filan.
Filmlerde gecenden daha ilgi cekici hikayaler var bence

ben :smiley:

Old Republic’in hikayesini seviyorum Vong İstilasıda fena değil fakat biraz kitaplarında anlatılanları araştırdığımda gerçeklikten çok sapma olduğunu gördüm ve hoşlanmadım bu yüzden genişletilmiş evreni sevmiyorum.

Ben en cok dusmus jedi hikayelerini severim Ulic Qel Droma (isim yanlis yazilmis olabilir) mesela. Ayrica daha hararetliymis eski jedi hikayeleri

4-5-6-1-2-3 şeklinde izlemiştim ve herkese (izlemeyen kaç kişi varsa artık) öyle izlemesini tavsiye ederim. Çok daha güzel oluyor.

İlk olarak 4-5-6 olarak izlemek daha mantıklı çünkü orjianl üçlemenin ilk filmi 1977 yılında yayınlanıyor.1977 de yayınlanan filmden önce 1999da yayınlanmaya başlayan 2 üçlemeyi izlediğinde görüntü kalitesi konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsin.

Kesinlikle bir hayal kırıklığına uğruyorsun ama tabi 5 ve 6da ona da alışıyorsun