Star Wars

valla direk kronljik sıramaya sokarsak 3ncü filmi izliyorum o dart vader ın doğuş sahnelerini hiç bir şeye değişmem

Duel Of Fates

Peter Jackson Yeni Star Wars’ı Çekebilir!

Yeni dönem Star Wars’ı çekmek için Peter Jackson’a teklif götürüldü iddiaları ortalıkta dolaşırken, gündeme bomba gibi bir fotoğraf düştü…
Daha önce Star Wars’ın yeni filminin 2015’te çıkarılacağını duyuran Disney yapımcıları, yönetmen koltuğuna J.J. Abrams’ın geçeceği haberini kısa bir zaman öncede duyurmuştu, ama The Hobbit: Desolation of Smaug video günlüğünde yer alan bir konuşmada, Jackson’ın masa altından bir döküman çıkartırken bir anda, üzerinde ‘‘Star Wars Episode VIII’’ yazılı bir dosya’nın kameraya takılması herkesi şok etti. Jackson’ın bunu bilerek yapıp, ‘‘filmi çekeceğim’’ mesajı vermeside akla gelen ilk seçeneklerden birisi…

Not: Star Wars VII 2015’te, diğer film Star Wars VIII ise 2017’de çıkacak…

İşte o kare:

alıntıdır.

Star Wars devam etmesin daha fazla batırıcaklar hep kötü olan akılda kalır.

PJ’e yakışır :smiley:

Ewan’ı Lannisterlardan biri olarak görmek istiyorum :smiley: Tywin’in kayıp kardeşi Gerion olabilir :smiley:

Anakin Skywalker Trajedisi

Filmde Yoda’nın neden devamlı devrik cümleler kurduğu açığa çıktı sonunda.

Yoda’nın ırkına mensup olanlar aslında hiç konuşamıyormuş. Fakat Yoda’nın hocası Yoda daha küçükken onun zeka ve kabiliyetinin farkına varınca, Yoda’ya yoğun uğraşlar sonucunda konuşmayı öğretmiş. Yoda konuşmayı -bin bir güçlükle- sonradan öğrendiği için hala cümleleri tam doğru telaffuz edemiyormuş.

Şahsen ben bu ayrıntıyı atlamıştım, belki benim gibi merak edenler vardır diye paylaşayım dedim.

Bende diyodum bu ırzını safasd’ladığım neden böyle konuşuyo :smiley:

Battle of Heroes

May the fourth be with you.

Hala izlemediğimi utanarak söylüyorum…

Ben de. Taşlarlar diye korkuyordum da o yüzden söylemedim.

İzliceğim gün çok özel olmalı.O yüzden bekliyorum ben. Sen de öyle.Dimi.Dimi. (KURTARMA ÇABALARI)

Nasıl izlemessiniz Utanınn!!:smiley: neyse gec olsnda güç olmasın

Daha geçen Eskişehirliler bilir çarşamba pazarından beş liraya Darth Vader tişörtü buldum. :smiley: O duygu tarif edilemez. Çok da güzel ya, kıyafet etiketini de kitap ayracı yaptım o kadar tasarruf yani.
Filmleri izlemem de kaç yaşındaydım bilmem ama her hafta sırayla yayınlanıyordu ve ben üçüncüyü kaçırmıştım sonra bir baktım dördüncüye hiç kimseyi tanımıyorum, şaşırmıştım. Sonra öğrendim tabii olayı. Darth Vader mutlak favorim olmuştur. I find your lack of faith disturbing. Anakin’den ise nefret ederim. İşte böyle de ilginç bir insanım.
4 5 6 1 2 3 sırasıyla izlemek isterdim ama nasip değilmiş.
Ayrıca Family Guy’ın Star Wars bölümlerini izlemenizi öneririm. I ‘sithed’ my pants.

Bkz: 6. Filmde Anakin’in genç Jedi haliyle Obiwan ve Yoda’nın yanına döndüğü sahne.Dünya sinema tarihinin en güzel olaylarındandır.
Return Of The JEDI!

orda eski seride anakii oynayan aktöre saygısızlık yaptılar
bu arada sonunda

hala bizim burdaki d&r veya nezihe gelmedi alan var mı ?

Jar jar binks’in kafasini duvara surtmek istiyorum.

Favorim ilk ucleme :cool:

Bir üçleme daha gelecek.