Stark Çocuklarının Kaderini Kurtlarının İsimleri Mi Belirliyor ?

Dizinin 1.bölümünde, ölü 1 geyik ile Ulu kurt görmüştük.Bazı teorilere göre ; Geyik Baratheon’ları,Ulu Kurt’ta Stark’ları temsil ediyor yani GrrM bize zaten olacakları baştan söylüyordu.Hal böyle olunca kılı kırk yarar olduk."Acaba Martin bize başka ipucları verdi mi ? " deyip detaylara gömüldük.Biraz evvel kahve molasında beyin cimnastiği yaptım ve Aklıma her biri sahibinin karakteristik özelliklerene sahip Stark çocuklarının kurtları geldi…

Arya-Nymeria
Sansa-Layd
Jon-Ghost
Rob - Grey wind
Brandon-Summer
Riccon-Shaggydog

Kurtların isimleri epey dikkat çekici eee bu bir tek benim dikkati mi çekmiş olamaz deyip google emmi’ye baktım ve köyün bir tek akılısının ben olmadığımı gördüm.Millet taa kaç yıl evvelinden bunun muhabbeti yapmış,Zurna’nın son deliği benmişim :grin: 2 tanesini şöyle bırakayım…

reddit.com/r/FanTheories/comments/4lx328/the_dire_wolves_predict_the_dead_of_a_stark_got/https://www.google.com/amp/s/amp.reddit.com/r/FanTheories/comments/4lx328/the_dire_wolves_predict_the_dead_of_a_stark_got/

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

Bunun zaten kendi başlığı var.

Öyle de zaten, onlara verdikleri isimler kaderleri ile bağlantılı.

Esasında bu oldukça eski bir düşünce. Bu konuda pek çok fikir var.

Hayalet, malum Jon’un ölme dirilme olayları.
Yaz Bran’ın öteki savaşında oynayacağı kilit rol
Boz rüzgar, Gene Robb’a uyan bir isim. Bir rüzgar gibi geldi geçti ama sonuç olarak geçti.
Nymeria Bu konuda pek çok iddia var. Arya’nın savaşçı yanını temsil ettiğini söylemekle birlikte daha geniş bir biçimde ileride kraliçe olacağı, halka önderlik edeceği, dünyayı gezeceği vb şeyler de iddia ediliyor.
Shaggydog: Başta Rickon’un vahşiliğiyle ilişkilendirdim. Ancak tv jargonunda bir yere bağlanmayan hikaye anlamına geliyormuş. Bence Martin o kültürden gelen biri olarak bu anlamda kullanmıştır
Leydi: Leydi işte :smiley:

Arama yaptim sonuc cikmadi.Seninkini gorsem acmazdim.Bu basligi nasil kaldiracagimi soylersen cok makbule gecer sil (kaldır) secenegini bulamiyorum :joy:

Ben de hiç kendi başlığımı silmedim daha önce :joy: @bekircem hocam nerede bu sil başlığı?

Gerçi çok önemli değil ya tartış gitsin burada da :joy: