Stark Hanedanına Verdiğim İnanılmaz Ayar(Alıntı)

http://www.baykusyuvasi.com/stark-hanedanin-verdigim-inanilmaz-ayar/ Biraz küfürlü ama güzel :biggrin:

-joffrey gene o ergen gülümsemesiyle etarafa gülücük saçıyor.
-çektim bunu köşeye. dedim para lannisterlarda,silah lannisterlarda,at lannisterlarda,avrat lannistarlarda siz kimsiniz …?

Bu kısımları çok güzel. :smiley: bir de Sansa Kuduro iyiydi. :smiley: Biraz daha uzatsaydı keşke.

Sitenin adı baykuş yuvası normal küfür olması :smiley:

Güzel olmuş :))

ayrıca lord voldermortun yiğeniyim.
hehe çok güzelmiş :smiley:
Teşekkürler

“bu ned’i öldürelim gitsin. böylece ortada savaş çıkacak bir sebepte kalmamış olur. bunlar babaları esir diye savaşmıyor mu? tamam asalım babalarını onlarda rahat etsin bizde” Burası çok iyiydi :smiley: Süpermiş, teşekkürler paylaştığın için.

Komik değil malesef.

üç çocuk yapan kral oluyor. :smiley:

Lannister olayını sevdim bende. Ama pek iyi yazamıyor bence. Ben daha iyi yazardım -_-

üşenmeyip bunu mu yazdın gerçekten tebrikler bu kadar uğraştıysan milletin uğraştığı işlere bak yaaaaa ‘’’__’’’

Yani çokda komik değildi

Harry Potter’a verdiği ayar çok iyiydi, bunu da şimdi okudum :B

özet geçmiş:

aradan bir hafta geçti amk. baktım bu robb lalesi kendine ordu kurmuş. hahaha. meydanda yürüyorum askerlerin arasında. benim arkadaş geldi yanıma. baktım üzerinde asker elbisesi elinde mızrak. dedi kanka sen hala katılmadınmı kuzeyin ordusuna. dedim bi siktir git amk bu ne hal?

Bran olayıda güzel çıkarmış hodorun kemeri sallıyo :slight_smile: