Stark-Lannister Savaşı

Eddard Stark eğer ölmeyip Kuzeye dönebilseydi ve ordusunu toplayıp Lannisterlara savaş ilan etseydi kim kazanırdı?

Eddard Stark ve Kuzey Ordusu mu?
Tywin Lannister ve Ordusu mu?

Robb un yaptığı hataları yapmazdı. Yani kısacası Lannister diye bir şey kalmazdı.

Eddard Stark ölmeyip kuzeye gidebilseydi savaş falan olmazdı.

Tabi ki Starklar kazanırdı:)Ama Martin Stark’ları öldürmeyi seviyor ne yapacaksın:D

Demir tahtın yanında ki çarpışmada adam canını zor kurtaracak ve savaş olmayacak mı ?

Kuzey için savaş olmazdı. Ama Stannis&Balon&Renly için devam ederdi. Sadece daha az düşman, daha az entrika :smiley:

Ned Stannisten tarafa olurdu ne kadar stannis sevmeyenler inanmasada zorlarına gitsede joffreyin ne oldugu biliyor renly yardım etmedi çünkü hak onda degil abisi varken.

eddard havada karada yer bitirirdi robb gibi çömez davranışlarla savaş kaybetmezdi

Zaten Ned kafasini Stannisi destekledigi icin kaybetti. Renlye hayir demese ya da Joffreye boyun egse olmezdi.

Bu yüzden bile ned sevilir onurlu bir adamdır gerçekleri görüyor bazı starkcıların aksine

Dizinin en başında Starkları destekliyordum ama Ned’in Stannis’i desteklemesinden dolayı ölümüyle bir an tereddüt etmedim.Ned ölmemiş olsaydı Ned-Stannis ittifağıyla savaş kazanılırdı diyorum.

Aynen , Ned bir şekilde o ihanetten kurtulsaydı kuzeye gider ordu toplardı ama kendini kral ilan etmezdi ve Stannis’ten taraf olurdu muhtemelen ortak bir saldırıyla tek seferde kral şehrini ele geçirirlerdi.

mışlar mişler işte ben de aynı şeyi bekliyordum ama her şey yalan oldu :slight_smile:

Evet öyle oldu ölülerin arkasından tartışmak bile saçma ama kendinizi mutlu hissediyorsanız devam :smiley:

Anılarını sıcak tutuyoruz :slight_smile:

kalbimizde yaşıyor

Tamam o zaman hadi devam Joffrey ölmeseydi ne güzel olurdu değilmi :smiley:

Yaşasın Joffrey(!)

Trax’ın fikirlerini benimsemeye başladım düşününce çok mantıklılar :smiley:

neymiş onlar?