Starklar Dönecek mi?

3.kitap kısım 1de Bran ve tayfası sura doğru yol alırken dağ kabilelerinden (hangisi olduğunu hatırlayamadım şuan) bir adamın mağarasına sığınıyorlar fırtınadan dolayı. Adam bunlara yiyecek falan ikram ediyor. Sonra da “Kışyarında bir Stark varken böyle miydi? Kuzey çok güvenli ve güzeldi. Bir genç kız isim günündeki gibi ince kıyafetlerle kral yolundan sura kadar gider ama yine de kimse onu taciz etmezdi. Yaşlı Kurt öldü, Genç Kurt ise güneye taht oyunları oynamaya gitti.” diye durumdan şikayet ediyordu. Jojen adama ciddi bir şekilde “Kışyarına Starklar geri dönecek, rüyamda gördüm!” diyordu. Şimdi bu veletin bütün rüyaları doğrudan veya dolaylı olarak bir şekilde gerçekleşiyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

rickon zaten dönecek. bran de surun ötesine kök salmak istemiyor. belki warg olduğu için ejderhalardan birine girebilir belki de orda kalır bilinmez. ama kalmasa daha iyi olurdu. arya mutlaka dönecek görülecek hesapları var. sansa da aynı şekilde. yani kurt saati yaklaşıyor :slight_smile:

Targaryen hanesi olmasan like’a boğardım seni şuan. :frowning:

targaryenlarıla starkları aynı anda sevemezsin diye bir şart mı var? ben iyi olan tüm karakterleri seviyorum.

Sevemezsin demedim ki zaten.

Meraklanma çiki dönüşümüz yakındır …

Stannis kral olursa , Starklari gelmesi buyuk ihtimaldir. Starklarla birlikte tum kuzey haneleride.

Bu kafayla zor gelirler bana göre ancak Petry sansa, yı kuzey kraliçesi ilan edip vadi askerleriyle kuzeye çıkarsa olur ancak o zamanda tüm ipler lf,nin elinde olur bir boltoncu olarak benim için acı ama gerçek kurtlar kuzeyi yeniden ele geçirebilirler

Martin sonuçta kitabın adını ilk kurtlarla ilgili bir şey söylemişti. Büyük ihtimalle dönecekler ama ne yazar Genç Kurt gitti :frowning:

Stannis Rickon’u getiriyor.Yakında Kuzey’de yeni bir Stark olucak.Kuzey lordlarının biat edeceği bir Stark lordu.Ned Stark’ın oğlu.Stannis ile birlikte Kuzey tekrardan Stark’ların çatısında birleşicek.Güzel günler yakın :slight_smile:

Starklar gitmedi ki onlar kalbimizde yaşıyor

Serinin amacı, ana konusu bir nevi Starklar. Mutlu son diye tabir ettiğimiz bitiş Starklar’ın geri dönmesi ve eski ihtişamlarına kavuşmasıyla tanımlanır. Bu yüzden dönecekler hatta dönmeye başladılar bile.

Arya 6. kitapta dönecek gibi görünüyor. Bilmiyorum ben Arya’nın Povlarını okurken her satırında nedense döneceğini hissettim zaten,silemedi geçmişini,silmek de istemedi. Sansa zaten büyük işler yapacak ki bunun için kehanetler var. E gariban Rickon’u bulmaya gittiler,tamam işte.

Dur daha Bran uçacak. Daha Sansa’nın stajı bitmedi. Daha Rickon’u alacak Davos dayı. Aryacık daha çok kill yapacak Westeros’da. Ki, ben de Arya’nın altıncı kitapta döneceğini umut ediyorum. Justin Massey ile karşılaşmalarını çok isterim.

Bir de bi adam Jojen ile Bran’a “kurtlar geri gelecek” gibi bir kehanette bulunmuştu sanki.

LS çocuklarını tekrar görsün çok isterim. Bran’ı (Bran zor gerçi döner mi bilmem.), Rickon’u, Sansa’yı, Arya’yı…

Starkların 4 çocuğu pov olarak seride geniş yer alıyor.En küçükleri hayatta.Starklar gitmedi ki geri dönsünler.