StarWolf'un Kurt Resimleri

Kendi şahsi armamda stannisinki de olsa sonuçta baratheon sancağını her zaman bulundururum

Bunu ben yapacaktim yaa :smile:

Ben de paylasayim iki tane, umarim begenirsin @StarWolf

2.si kurttan çok aslan gibi olmuş :smiley:

Sağol, teşekkür ederim :slight_smile:

Bir şey diyeyim mi? Lütfen kimse alınmasın ama Starwolf’un kurt resimleri benim umrumda değil. Ayrıca ona resim değil fotoğraf denir… Aynı eksende; söğüt dalına yuva yapan mandalar da umrumda değil, Bağdat’ı iki gözü kapalı bulabilenler de. Belli bir kişi ya da kuruluşa bağlanamayan insanlar da umrumda değil, maviyi huy edinenler de. Menemene soğan atanlar da umrumda değil, soğan atmayanlar da. Bu liste uzar gider tabii. Admin bu konuyu banlar mısın ya da kilit, milit, kelepçe falan bir şeyler ayarlar mısın?

Umrunda olmayan bütün konuları kapatsak forumda konu kalmaz herhalde

Katılıyorum.

020202020202020

Kesinlikle katılıyorum kendisine. Nankör köpek bu üyeler sen bakma bunlara.

Bence konunun ismi yanıltıcı olmuş. Ben kendin hazırladın sandım resimleri. Hayal kırıklığına uğradım.

Yok hocam üzgünüm , arkadaşlar profil fotolarını sorunca ben de paylaştım

Bir kamyon linç operasyonu düzenledim hala başlıkta ‘fotoğraf’ yerine RESİM yazıyor. Sizler yürüyen typo’larsınız. Eğitilmezsiniz.

Sana inat değiştirmiyorum

Seni Triggerların efendisi ilan ediyorum. Fotoğraf yerine resim demek gibi ufacık bir şey için insanları doğuduğuna pişman ediyorsun. Ne fark eder abi?

Su hayatta en sevdiğim şey nedir biliyor musun? Sataştığım kişileri savunmaya gelen yancılar :dddd Garlan Tyrell gibi aynı anda 3 5 kişiyle savaşmayı severim, reel kavgalarda avantaj sağlıyor. Hoşgeldin pek de ulu olmayan savaşçı. Bana typo hunter derler. Yapacağın en ufak yazım yanlışında kılıcımın soğuk nefesini ensende hissedeceksin. Selam ve dua ile.

Al snaa iant yışlan yızacam

Üzerine ordu gönderiyorum. Putin reyize söylerim, Türkiye’yi kendi topraklarında katar katmaz ilk iş svurgun isimli ne yapmaya çalıştığını çözemediğim amaçsız yaratığı etkisiz hale getirmek ve şarabımı yudumlaya yudumlaya gelişen manzarayı seyretmek olacaktır. İsyanım var ulen!

Sorun yok ya canın sağ olsun güzel derlme olmuş

Müdavimliğe dayanan yetkimi kullanarak ve Svurgun’un haklı olduğunda karar kılarak düzenleme yaptım.

Oldu mu hocam?

Edit: Karar Symmachus yüksek mahkemesinden döndü.

Fotoğraflar çekilir ve resim çizilir. Ancak söz konusu konudaki görsel nesneler fotoğraf makinesiyle yapılan çekimle değil, sanal yollardan çizim yapılarak elde edilmiştir.

Dolayısıyla başlık değiştirmek yönündeki karar bozulmuştur.

Hakim bey burda itibarım zedelendi manevi tazminat davası açmak istiyorum

Sn StarWolf

An itibariyle Ceza kanunu 7. Maddede belirlenmiş olan itiraz süresi geçmiş bulunmaktadır. Afiyet olsun.