Şu resme ne zaman baksam içim parçalanıyor

benim o kadar değil ama olan olmuş ölenle ölünmez

Gitti dağ gibi adam… Dizide bir ned stark birde bu drago 'nun ölümü beni çok üzdü…

Bir gram duygulanmadım :biggrin: ama Drogo biraz daha yaşayıp savaş sırasında ölseydi daha iyi olurdu.

Ben çok sevinmiştin sonra dedim belki başka khallar gelip bu kabileyi yok edip çocukları öldürüp dany i kaçırıp ejderhalar hayvan pazarında satarlar ama olmadı,hayırlısı be gülüm :smiley:

Ahahah.Martin asıl yapması gerekenleri yapmamış dimi? :slight_smile:

:smiley: Martin ölürse kesinlikle sen devam etmelisin kitapları yazmaya:biggrin:

Ben kitap yazarım bizzat.Belkide martini kitapımda öldürürm :smiley: Acaba nasıl öldürsem tüm dizini intikamını almalıyım.

Önce dövüşse ardından felç kalsa ali rıza gibi.Sadece anlıyor.Sonra düğünü olsa düğünde buna işkence yapsalar sonra çöpe atsalar.Çöpte içkici robert gelip yaban domuzu pisligiyle bunu boğsa en son joffrey gelip kellesini kesse.

Baktımda hiç hoşuma gitmedi bunlar.Eksik bir şeyler.Yetmedi sanki :smiley:

Frey’ler tarafından da öldürülsün Robb’a yaptıkları için intikam.Sonra adam Joffrey’i de öldürdü tarihte Joffrey gibi kral yoktur bıraksaydı da ortalığı biraz daha karıştırsaydı :smiley:

He onu diyordum eksik kaldı bir şeyler daha kötü işkencler görmeli :smiley:

Boğazından aşağıya kaynar yağ dök, sonra kargalar gözünü yesin sonra 20 kaşık musil ilacı içirilip poposuna engelleyici kemer takıp patlamasını izlemek