System kullanıcısı yapay zeka mı?

@system kardeş sen bir yapay zeka mısın yoksa Bekirin kirli işlerini yapan alternatif bir hesap mısın? Bakıyorum hem mesajlara yorum yapmışsın hem de ona buna uyarı mesajı atmışsın. Forumda böyle derin devlat yapılanmaları istemiyoruz. Bu vakitden sonra @bekircem bizi @system in kölesi mi yapıcaksın?!

6 Beğeni

Sayın argos bence kendisini “insansı bot” demek daha saygın bir tabir olur.Bakın hem duygusal hem de mantıksal yorumlar yapabiliyor.Resmen ülkemiz adına gurur kaynağı.

5 Beğeni

Bıçakçı, tetikçi gibi kaba sözler yerine “kirli işleri yapan alternatif bir hesap” söylemini kullanman çok ince bir davranış. Aksi durumda @system çok kırılırdı.

Kendisine aynı zamanda %100 yerli yapay zeka botu da diyebiliriz. Vestel de %100 yerli sonuçta…

7 Beğeni

Valla hic dikkat etmemisim.az evvel yorumlarina baktim.benden zeki oldugu kesin.Mizah anlayisi bile farkli.Derin devlet tanımına tam uymasada Derin bi abiye benziyor.Kimi zaman insan gibi davranıyor kimi zaman yazılım ayagına yatıyor.isine nasıl gelirse oyle takılıyor.Uyelerle fazla laubali olmuyor.mesafeli davranıyor ki duygusal bir bag olmasın.Duygusal bir bag olursa,uyeleri banlayamaz.Basliklari kitleyemez.Eli varmaz.vicdani el vermez.isin acikcasi hak vermiyor da degilim.bizde oyle yapiyoruz aksi halde calisanlar sirtimiza biner.Ensemize tokat,tenceremize parmak atar.

Gecenlerde benim hesabida o kitlemisti.ben yazilim zannedip @bekircem e mesaj attım.hayırdır, sende aynı durumu mu yasadın ? isyanın,baskaldırının sebebi ne ? ne etti ?

1 Beğeni

Hayır beni son zamanlardan engellemedi. Bazı şuan açıklayamayacağım grift olaylar sonucu farkettim.

1 Beğeni

Bir garip üye.Forum yapay zekasının açık yansıması foruma.

Diziyi yapan olsa D&D’nin 10 katı daha iyi iş çıkartırdı kendisi.Öyle bir zeka ve mantık birleşimi.Onların Sophia’sı varsa bizim de Sistem’imiz var!

1 Beğeni