Taahhütsüz Digitürk hakkında

Merhaba arkadaşlar. Başlıktan da anladığınız üzere yardımınıza ihtiyacım var.

Geçenlerde Digitürk’ün taahhütsüz bir paketi olduğunu öğrendim ama internette yeterli bilgiyi bulamadım. Benim istediğim bu paketi alıp, dizi bittikten sonra (1 ay sonra) iptal etmek. Aranızda Digitürk kullanan var mı? Varsa hangi adımları izlemek gerekiyor? Dizi her pazartesi sabah 04.00’te yayınlanıyor mu? Bu konuda bana bilgi verebilirseniz çok minnettar olurum.

Teşekkürler.

Ben de pazartesi almayı düşünüyorum aslında. Başka türlü adamlar google’ı resmen temizlemişler.

@Nynaeve kullanıyordu, bize seve seve bilgi verir. :smiley:

13 lira diye biliyorum, Digitürk Player platformundan alıyoruz galiba.

1 Like

Prosedür bana çok karışık geldi. Torrent bulmakta zorlanıyorum bazen. Son sezonu rahat rahat izlemek istiyorum. Çok iyi olur öğrenirsem.

Netflix gibi bir platform olarak düşünülebilir, aylık 13 tl ödediğiniz bir paket satın alıyorsunuz (smart tv kullanımı için 25 tl) iptal etmediğiniz sürece yenileniyor. Bir iki hafta önce almak isteyip bakmıştım kullanmadığım için daha fazlasını bilmiyorum, öğrenmeye geldim.
Güncelleme: gittim aldım, paket yenileme iptali konusunda sıkıntı yok.

Ben bu paketi kullanıyorum. Digitürk Play’den izliyorsun, aylık 12.90₺. Aynı netflix gibi istediğin zaman iptal edebiliyorsun. Sabah dört meselesine gelince dörtte yayınlanıyor mu bilmiyorum çünkü ben uyanınca izliyorum lakin herkes dörtte yayınlanılıyor diyor sansürsüz, tam bir halde

1 Like

Kan ve cinsel içerikleri sansürlüyorlar diye yorum okudum bende hatta ilk bölümdeki Bron sahnesi komple kesildiği için arbalet sahnesi hiç gösterilmedi diye. O kısım doğru mu?

Digiturkplay platformunu kullanıyorum. Canlı olarak izlemek isterseniz ben max 480p alabiliyorum ki bu dizi için katliam gibi bir şey. Ertesi gün 12-1 civarında yeni bölüm link’i ekleniyor; orada 1080p görüntü kalitesi alabiliyoruz.

merhaba. sansür yok.! Saat 04:00’te canlı yayında izleyebilirsiniz. ve tekrarını da en kısa sürede yüklüyorlar.

1 Like

Arkadaşlar Ben DigiturkPlay den izliyorum. İstediğiniz zaman çıkabiliyorsunuz. Ayrıca haftası dolmadan dublaj da izleyebilirsiniz. Canlı yayından 2-3 saat sonrada dizi bölümüne düşüyor. Aylık 12.90 TL

1 Like

Çok teşekkürler bilgi veren arkadaşlar için. Umarım merak edenlere de yardımcı olmuştur. Son bir merak ettiğim seçenek altyazıyı kapatma olanağımız var değil mi?

maalesef o seçenek yok. ya dublajlı ya da alt yazılı izleyebiliyorsunuz.

Bu paketi sırf got izlemek için aldım. Maalesef Netflix gibi değil ya alt yazılı yada dublaj izlemek zorundasınız. Kapatamıyorsunuz. Bende isterdim kapatmayı ama olmuyor. Zaten canlı yayınları da sınırlı ama nedense got sabah dörtte gösteriliyor. Ben o zaman izliyorum.

derken neyi kast ettiğinizi biraz daha açar mısınız? Amerika ile eş zamanlı verildiği için sabah 4’te yayınlanıyor.

ben sabah 6 - 7 arasında hem cepten hem de pcden 1080p izleyebiliyorum. (aynı anda değil)

Onu demek istemedim. Sci-fi kanalını istediğimiz zaman izleyemiyoruz. Ama got canlı veriliyor onu biliyorum.

1 Like

@YeniAy_Ottoman Aynen ben kullanıyorum memnunum. Sabah 4 de bir dizi kanalından izleyebiliyorsunuz. İstediğiniz zaman üyelik iptal edilebiliyor. Tek sıkıntı tvden izleniyor mu onu bilmiyorum

1 Like

Evet doğru da sansürlenecek bişe yoktu popo dışında:)