Takvim görüntüleri

Paylaşımın için teşekkürler.
Bu dog’la Sansa’nın her yerde fotoğraflarını görüyorum.Artık işin ucunda bir spoiler durumu olduğunu düşünüyorum.

Bence düşünme zaten kralla beraber nişanlısınıda koruyor sık sık yanyana oluyorlar o kadar :smiley:

Hepsi çok güzel olmuş. Bir Tyrion fazla itici geldi. Onun dışında Sansa ile Tazı çok hoş olmuş.

Hayalet,Dany,hepsi çok güzel.

Takvimde takvim ama.Bildiğimiz masa takvimi yapraklarında bu resimler var.Fiyat 26$ :o

Tyrion filmden gözümüz aşina olmuş.Tyrion denilince hepimiz Peter Dinklage’i görmek istiyor :slight_smile:

Tyrion Maymunlar Cehennemindeki maymunlara benzemiş :slight_smile: Diğerleri çok güzel zaten.

Aynen ya :slight_smile:

tazı nın yanığı yanlış tarafta:D

onu bende fark ettim.

Jaime Lannister’ın Deli Kral Aerys’i öldürdüğü zamanın bir çizimini buldum çok hoş geldi.

Dizide teleffuzu en havalı olan karakter. " Kingsılayaa "

Katılmamak elde değil

En çok lafı edilen de :smiley:

En çok haksızlık edilen de :smiley:

Bir yandan ben de Jamie’ye katılıyorum ama puşt be diyecek söz yok :smiley:

Lannister doğması onun suç değil ki ama. Tyrion’da Lannister doğması kendi suçu değil meselam

sorun soyu değil acımasızlığı.Bir şövalye zalimlerden zavallıları korumaya yeminlidir.Vazifesi budur.Onları canice yükseklerden aşağı itmek değil

Deli Kral bütün şehri wildfire ile yakmayı planlarken Jaime onu öldürdü diye Kral Katili olarak anılıyor onca masumu onca zavallıyı kurtardığının farkında değil mi kimse?

Ben farkındayım.İyiki yapmış.