Tanrı Jaime Baba Dini

Jaime dinini kabuleden üyelerimizi bekliyoruz. Katılımcılarımızı kayıt altına alacağız. Başvurularınızı bekliyoruz, Jaime yolunuzu aydınlatsın.

@argos
@Robb-Stark
@Miro
@ladyforlorn
@Loren_Lannister
@creas
@Zeki_Lann
@Muratkocak
@Ar-Phazon
@Gilgamis

Bizim yolumuz Jaime’nin yoludur.
Benim de dinim Jaime’dir.

Jaime janti bi abimizdir.onu sever,sayarız. ayrıca ankette verdiginiz destegi unutmus degilim.öl de öleyim ! bana 1 adım atana 2 adım atarım.listeye beni de yaz.

Jaime Baba bizi korusun.

Neden Jamie dini? Bu adama neden bu kadar tapıldığını anlaya mıyorum. Jon Snow dururken neden her yer Jamie hayranı olurki? Cidden çocuk katili Jamie’yi mi destekleyeceksiniz?

Jaime hangi çocuğu katletti? Sadece haddini aşan bir kurt eniğini kuleden aşağıya attı aklı başına gelsin diye. Jon surda kaç yabanıl çocuğunun ölümüne sebep oldu acaba.

Kendine itaat etmedi diye bir çocuğu asan adama niye hayran olalım?

Jaime tanrıdır arkadaşlar. Ben bunu “Jaime bu serinin en baba karakteridir” konusunda söylediğimde destekçimiz azdı. Mitolojiden örneklerle anlatmaya çalıştıK, yaptığı her şeyin bir sebebi olduğu anlattık. Gelin sizde iman edin.

Jon Snow Tanrımızı ilk gördüğünde ona aşık olmuştu. O da anladı Jaimenin hikmetini ama onu putlaştıranlar anlamadı.

Yaptığı katliam başarılı olmadı diye Jamie katil diğil diyemeyiz. Sonuçta niyeti vardı. Jon’un ise göreviydi. Herkesi salsaydıda kuzey mülteciden geçilmesemiydi?

@creas o kendisine itaat etmeyen çocuk yüzünden öldü adam be. Ve o salakları dinleyip yabancıları almasaydı akgezenlerin sayısı çılgınca atacaktı.

Fanatik olmuşsunuz. Jamie çocuğu ittiğin için pişman bile olmadı. İnsanlıktan çıkmış.

Kuzeydeki suriyelileri aldınız 7 krallığa, kuzeyli kardeşlerimiz sokağa çıkamaz oldu buna karşı çıkanları da astınız. Ayrıca Jon un astığı insanlar binlerce yıl suriyelilerle savaştı. Mance ile olan savaşta kaç tane karga öldü onlardan utanın be

Bran ı aşağıya atmasaydı kendisi ve ailesi ölecekti. O bran hodor kapı tutacağı olarak kullanarak jaimenin ne kadar doğru bir hareket yaptığı gösterdi.

Hep söylüyorum Jon gibi adamlara koyun emanet etsen arka mahallede lannisterlere kaptırır

Ben senin yerinde olsam açıklama kısmına şunu yazardım :

"Gelll ne olursan ol gell…Hangi haneden olursan ol gelll…Hangi karekteri seviyorsan sev gelll…Ön yargılarını bırakta gell…Kapımız herkese açıktır…Gelin septte huşu içinde takılalım…Westeros ovasında halay çekelim…Ejder kayasında Zeypek oynayalım…Kışyarı yaylasında Horon tepelim…Bir olalım…Birlik olalım.Diri olalım.iri olalım…Hak için Adalet için Jaime’ye sahip çıkalım ! "

Arkadaşlar bu gruba üye olmayın geçenlerde @Robb-Stark adlı arkadaş Jamie tanrı değildir demişti. sanırım beynini yıkadılar arkadaşın. Bu grub Adnan Oktar grubu gibi birşey katılanların beynini yıkıyıp Tarikattan çıkmalarına izin vermiyorlar. Yakında Jamie’i mesih(Azor Ahai) de ilan edebilirler.

Başka kim olabilir ki Azor Ahai, iddaa etmemize gerek yok öyle zaten. Kimsenin de beyni yıkanmıyor herkes özgür iradesi ile burada.

Biran küçükcük çocuktu. Cerceinin dediği gibi korkuta bilirlerdi. Atması gerekmez.

Ve Suriyeliler ne alaka?

Bizim yolumuz Jaime yoludur kardeş.
Jaime hem Azor Ahai’dir hem de tanrıdır.

Baran her şeye burnunu sokmanın bedelini ödedi. Tanrı Jaime sayesinde 3 gözle kuzgun oldu, yine Jaime bilgeliği ile gelecekteki savaşları gördü ve her zamanki gibi gereken neyse onu yaptı.

Jamie Tanrıdır konusu eşittir=Roleplay yaparak eğlenme konu başlığı ama roleplay yaptığınızı anlamayan insanlar oluyor.:grinning:

Malesef böyle saftirik arkadaşlar var aramızda. Ayrıca imla kurallarına hiç uymuyorlar. Buda eğitimsiz olduklarını gösterir.

Jamie’nin mubarek ismini telafuz etmekten, yazmaktan aciz münafık cahil kültürsüzler bu başlığa girip seviyeyi düşürmesn pilis.

Şu başlığı her gördüğümde tövbe estağfurullah çekip geçiyorum hemen Ha :joy:

Jamie sevgisi sizi çıldırmış. Adam nereden bilsin Branın üç gözlü kuzgun olacağımı. Yaptığı bir kötülük iyilik yapmış oda şansa.

Yazım kurallarına uyumama hakkında birşey diyeceğim malesef anadilim Türkçe diğil. Hata yapa biliyorum.