Tanrı Jaime Baba Dini

Nerelisiniz acaba? Gurbetçi? Türki Cumhuriyet? Ve neresi?

Slav halklarından diyelim. Ama göç dalgasıyla gelme diğilim. Babam Türk olduğu için buradayım. Neyse konuyu dağıtmayalım. Sorularınızı özelden sorun lütfen.

Kraliçem affet hadi barışalım. Eğer sen raporlamadınsa kesin Karadeniz duyarı olan biri yapmıştır.

Rapor butonunu amacı dışında kullanmakta yönergelere aykırıdır.

Niye son cevaplar tamamen raporlu. Olaylardan uzak kaldım ancak diyebileceğim tek şey inanmıyorsanız saygı duyun.

Bizim yolumuzda rapolamak haramdır. Bize rapor atana biz gül atarız adaşım.
:rose: :rose: :rose:

Bunlar yobaz. Başka dinlere saygıları yok

İşte bizim dinimiz o kadar hoşgöru dini ki kardeşlerim, adaşım bizi yanlış anlayan bir Ejderha Leydisine kendi arması olan üç başlı ejderha için üç gül göndermiş. Jaime dininde zorlama yoktur arkadaşlar.

Gelde bayana anlat. Jaimefobik yayınların etkisinde kalmış.

Arkadaşlar Jamie Dini çok free diyorlar. Bende bu dine katılmak istiyorum Ama nasıl katılacağımı bilmiyorum belli bir ritüelle mi alıyorlar. Bu din nedir? Neyi amaçlar anlatın. Birde ibadet falan olmasın ben ibadetle uğraşamam.

Jaime yi tanrı kabul et yeter. Zina mina serbest bide eşcinsellik olmayacak.

Arada Jaime’ye kurban vermek dışında ibadet yok kurbanlarda savaşlarda öldürdüğünüz insanalrdan sayılıyor zaten.

Jainamaz diye bir ibadet daha var ama istersen yap istersen yapma. Jaime senin kalbine bakar.

Bi de @creas cım, kaplumbağalarda eşcinsellik serbest.

@Muratkocak istersen yaz topluluğumuza seni de dahil edelim.

Jamie dininde Boğulmuş Tanrı dan izler var sanki ama diğer dindar arkadaşlardan da yardım bekliyorum. Sizin söylediklerinizi diğer arkadaşlar da tasdiklerse kabul ederim.:grinning:

Cidden hayalini kurduğum din
@argos tabiki de girmek isterim.

Dünkü nahoş durumdan sonra hesabım geçici süreliğine susturuldu.Bu yüzden sana hoş geldin diyemedim.Aramızda Şerefli bir Targaryen mensubunu górmekten Onur/Şeref/Kıvanç duydum.Hoş geldin kardeşim. @Muratkocak

30

İşittik ve itaat ettik…

Bilmiyordum kardeşim. Hakkını helal et, sen esir düştüğünde ben kavurma yiyordum. Boğazıma dizilseydi de ölseydim keşke :cry:

Jaime yazdıysa bozsun,afiyet bal şeker olsun.Beni esir almış olsalar da ruhuma ve bedenime sahip olamadılar ! Her gün yeni tecrubeler ediniyoruz.Dünde öyle oldu.Hata bendeydi.Bundan sonra muhabbet ettigim insanlara dikkat edicem.Her kolum acur diyene,Tuzlukla koşmıyacam.Hak edene hak ettigi degeri vericem.Bunları yaparken saygıyı ve sevgiyi elden bırakmıyacam.Jaime babamız öyle istedi…

Dün esaret altındayken ak sakallı Jaime babamızı gördüm.rüya ma girdi.Yüzünden nur akıyordu.Elini öpmeye niyetlendim izin vermedi ve bana yukardaki nasihatleri verdi.Onun verdigi dirayet sayesinde bu kötü durumun üstesinden geldim.Huzuru onda buldum.sizlere de selam söylememi istedi.Yazdıklarınızı görüyormuş ve çok mutlu oluyormuş.Evlatlarımla gurur duyuyorum dedi.Bunu söylerken gözünden 2 damla yaş süzüldü.Duygusal anlar yaşadı.Tam 8.sezon ve azor ahai hakkında konuşacaktık ki ; Adminin mesajıyla uyandım.

Okurken ağladım.
Abi sen esaretteyken ermişsin anladığım kadarıyla.

Yolumuzun ilk evliyası hayırlı olsun.

İnanmayanlara da ibret olsun.

Umarım bir gün herkes Jamie’nin yoluna geçer.O sağırları duyan körleri gören yapandır.