Targaryen Oda tasarımı

resim boyutları çok büyük ve küçültünce tam anlaşılamayacağı için facebook adresini veriyorum

Tasarım ;

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.464856210209452.119641.177508648944211&type=1

Videosu ;

tam ortaçağ için ama o kadar hoş da değil

yorumunuz için teşekkürler.Hoş olmamasının sebebini söylerseniz bende yeni projem olan “Game Of Thrones : Golds of Lannisters” ı daha hoş hale getirebilirim.Tasarımın havası dizi ortaçağ havasında geçtiği için ona uygun hazırladım

Modern olarak tasarlasan daha çok tutulur.
Hikaye o çağda geçiyor fakat biz bu çağda yaşıyoruz.Ki ben eski çağ’ı çok severim odamda da o havayı yaşamak isterim ama

*Ejderha yatak çok abest kaçmış-Odanın yarısı gitmiş ona :smiley:
*Ya da Targaryenlere karşı pek ilgi duymadığım için buda ilgi mi çekmemiş olabilir.

Yinede emeğine sağlık-bunlar benim görüşümdür-

teşekkürler yorumlarınız için bende orta çağ hastasıyım ilk olarak tasarımları ortaçağ ve dizi konseptine uygun olarak oluşturucam daha sonra modern olarak yenileye bilirim.Ben Targaryen hayranı olduğum için ilk ondan başladım Ejderhada malum simgesi ve Ejderhalar ve kuş giller yavrularını ve sevdiklerini ağzıyla beslerler bende Mother of Dragons un yatağını kanatlarının altında ve ağzında olarak düşündüm :slight_smile: teşekkürler tekrar yorumlarınız için.Lannister ve starklarla devam edicem inşallah :slight_smile: