Tarthli Brienne Targaryen olabilir mi?

Sen olayı çok yanlış anlamışsın kardeş. Normalde böyle açıklama yapmam ve muhabbetin çorbaya dönüşmesini beklerim. Ama bugün yapmıyıcam bunu.
Şimdi olay böyle: Ben de aslında Brienne nin Targaryen olma teorisinin çok absürt olduğunu biliyorum ama bunu kendi yorumumla ifade etdim bahsi geçen mesajda. Şu Theon Catelyn Jaime teorisini de o gün o mesajı yazarken ben uydurdum ironi yapmak niyetiyle. @Ser_Bronn da bunu gördü ve dalgaya geldi. Her şey iyi güzeldi ta ki sen beklenmedik bir çıkış yapana kadar. Eğer her hangi bir üye her hangi konuda böyle bir çıkış yaparsa forumun trolleri yaralı ceylan görmüş sırtlan gibi hemen konuya doluşurlar. Bundan sonrası çöplük. Bu yüzden çok fazla şey yapmamak gerek diyorum ben.

Seyi merak ediyorum arkadas benim Targaryen olma teorimi de ciddiye aldi mi?

Şunlara bak ya elleri ayakları titreye titreye pc başında linç etmelik olay bekliyorlar. Rahat bırakın milleti yav. Ben Jaime yerine JAMIE yazar linç ihtiyacınızı karşılarım. @catto da mısır kola hazır etsin, sever benim linç edilmemi.

Seni de bir linc ettik hala agliyorsun. Jamie nedir ya kitaplari okumus biri nasil yanlis yazabilir anlamiyorum.

Sinirleniyor insan böyle olay çıkınca durup dururken. Deliriyorum resmen.

Çok teşekkür ederim sana Sultan Twilighthan Hanım, türbanlı bacıcım.

Sızlannanlar çıksın kasıyor

@argos

İroni yapmışsın arkadaş anlamamış. Neden üzerine gidiyorsunuz? Linç kampanyasını gidin başkasına yapın. Hatta seni ve arkadaşlarını linç ederim.(Tehdit) :slight_smile:

Olay çok manyak noktalara, çok manyakça şekillenmiş… ben kaçar. :smiley: