Telefon alacağım, yardımcı olun lütfen!

Arkadaşlar telefonum bozuldu.Bu demektir ki yakında telefon alıcam bi araştırma yaptım.Iphone3 GS almaya karar verdim gibi.Siz hangisini alırdınız?

Önerileriniz bekliyorum paylaşırsanız veya avataj-dezavatjları söylerseniz sevinirim.Çok önemli bi kararda öneme alırsanız sevinirim.

Oylama ve yorum atan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

günümüzde her gün daha yenisi çıkıyor bu yüzden en üst teknoloji alırsan kazığı yersin çünkü son teknoloji deyip fiyata abananlar yarın aynı numarayı başka telefona yaparsa anlarsın.Ama para çok mühim değilse sen bilirsin

Param mühim maxsimum 700 lira limit.

o halde daha uzman biri cevap vermeli ben fazla bilmem kalas bir telefonla 4 yıldır idare ediyorum tavsiye ederim :slight_smile: üst ranzadan kaç kez düştü başına neler geldi cillop gibi hala

Para mühimse Apple’dan uzak dur. Fiyat & performans olarak yerlerde sürünüyor. Android telefonları incelemeni öneririm.

700 Tl’ye güzel bir HTC alabilirsin.Htc Explorer , Htc WildFire S , Htc Desire S bu üçünden memnun kalırsın.

kesinlikle.telefon alacaksan android olsun.

Aynen devir Android devri :slight_smile:

Al bir Nokia 3310 veya 1100 ( El lambası’da var ve Yılan oyunun son sürümü ile Space İmpact Oyunu ) sıkıldıkça at birinin kafasına hatta o kadar sağlam ki torunlarına miras bıakabilirsin :slight_smile:

Şaka bir yana özelliğinden falan alıyosan oynarım, kurcalarım falan diye bir süre sonra sıkılıyor insan şahsen ben aldım mis gibi N73’ü bırakıp sıkıldım şuan Alo’dan Alo’ya…

İlla alacam diyosan Samsung Galaxy serisine bak özellikle Galaxy Ace 2 800 yada 1000 Mhz işlemcisi olması lazım…

sürümü bada olmasa samsung wave serisi de çok hoştur

Buda benim HTC koleksiyonum :smiley:

ooooo yakışır baba :slight_smile:

Yerinde olsam Iphone almam.İsteklerini anlatırsan ona göre en uygun telefonu sana tavsiye edebilirim.

İnternet iyi olucak, oyun ve uygulama yönündende sağlam olucak yani hız v.b sorunları olmıcak, kamera iyi olucak, ekranda iyi olucak :smiley: ve 800 tlyi aşmıcak.(böyle bir telefon olcagını sanmıyorum )

Sen sanmıyorsun ama var işte.Sadece kamerası biraz düşük.

http://www.hepsiburada.com/liste/htc-desire-s-11-gb-8-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?productId=telcephtcdess&categoryId=371946

Aslında i4 düşünüyorum iphone5 çıkınca onun fiyatı çok düşücek

Öyle de yapabilirsin.Iphone5 çıkınca fiyatı düşecektir mutlaka.

Al ufak tefek bişey fazla ağırlık yapmasın aransın konuşulsun yeter

Naptın sen ya :smiley: 1-2 yıl önce ben telefon alırken böyle düşünüyordum.Ama şimdi Android şart! :slight_smile:

Ben kulanmıyorum telefonun türlü özellikleri var ağırlık yapmasın yeter, Android ne için şart peki :slight_smile: